Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Bebek Maması Vermek

Rüyada bebek maması vermek nedir?

Ben 17 yaşındayım, ismim Beyza, sevgilimle 1 buçuk senedir birlikteyiz onu rüyamda gördüm, evlenmişiz, kocam olmuş, hamileyim karnım şişmiş bir şekildeyim ama kocam doğum yaptı, ben doğurttum.

Bebek doğduğunda onu aldım yıkadım oysaki yıkanmaması lazım, ıslak bezle silinmesi gerekli, bunu hatırladım ve hemen sudan çıkarttım, bebeği kuruladım ama yüzünde 3 tane yara vardı, nas,l oldu bilmiyorum, her şey kesik kesik aklıma geliyor. Kocamın sütü olmadığı için ona bebek maması vererek besledim.

Ertesi gün sanırım yüzü geçmişti onu sevdim kokladım sarıldım, hayatımda hiç böyle müthiş bir duygu görmemiştim ama sevgilimin doğurması, yüzünde bir anda oluşan yara aklıma takıldı bunu bu sabah gördüm ve bütün gün aklımdan çıkmadı lütfen en kısa zamanda yanıt atarsanız sevinirim.

Rüyada bebek maması vermek nasıl yorumlanır?

Rüyadaki kocanızın doğum yaptığını görmeniz ve diğer konular için lütfen rüyada bebek görmek sayfasını ziyaret ediniz.

Rüyada bebek maması veya kendinizi bebeğe mama verirken görürseniz, bunun yorumu, bebek ne zaman uyanırsa hemen bebeğinizi doyurun çünkü bebek beklemez, bunun başka bir yorumu da, yemeklerde lokmanızı küçük yiyin, yani az yiyin çok konuşun manası taşır.

Bebek maması yemek veya kendinize yemek maması yedirildiğini görmek, bunun yorumu ise, zaten bildiğiniz bir konuyu başkalarının size zorla öğretmeye çalıştığını gösterir.

“Rüyada Bebek Maması Vermek” için 3 yanıt

Rüyada annenin kucağında erkek bebek görmek
Merhaba ben İpek
29 yaşında bekarım. Rüyamda evdeyiz, annem, ben, yengem var. Annem yerde bacaklarını uzatmış oturuyor, bacaklarının üzerinde bir erkek bebek var. Bebek en fazla 1-2 aylık. Bebek biraz ağlıyor sonra yengem temizlemek için bebeğin altını açıyor. Bebeğin penisini çok net görüyoruz. Açar açmaz bebek çişini yapıyor. Çiş annemin oturduğu yere kadar gidiyor. Bu rüya neye delalet ediyor?
Yorumlarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

İpek merhaba,
Sayfada da açıklandığı gibi rüyada erkek bebek görmek iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler.
Rüyanızda bir bebeğin ağladığını görmek, hayatta halen başarmak isteyip de başaramadığınız amaçlarınız olduğunu ve günlük hayatta bazı islerinizi aksattığını yani biraz tembellik ettiğinizi gösterir.
Rüyada erkek çocuğunun kakasını temizlemek ise hayatta gerçek dostlarınızın olduğunu ve davranışlarınızın herkes tarafından takdir edildiğini, huzur ve mutluluğun yakın olduğunu temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir