Rüyada Bebek Mezarı Açmak

Rüyada bebek mezarı açmak neye çıkar?

Merhaba, iyi günler. Dün gece bir rüya gördüm. Rüyamda kendimi bebek mezarı başında gördüm. Neden bilmiyorum mezarı kazmak istedim, toprak o kadar yumuşaktı ki toprağı ellerimle kazıp bebeğe ulaştım. Bebek ölüsü sanki yeni gömülmüştü o derece yumuşaktı. Bebek beyaz bir örtüye sarılmıştı. Önce cesaret edemedim ama sonra yüzünü açtım. Hiç çürümemişti sadece hafif pembemsi olmuştu yüzü. Çok güzel ve tatlı bir kız bebekti. Onu görünce çok üzüldüm ve uyandım. Hala rüyanın etkisinden çıkamadım. Acaba rüyada bebek mezarı kazmak neye işarettir ? şimdiden teşekkür ederim.

Takma isim : esra
Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : umutsuz
Anahtar kelime : mezar açmak, bebek mezarı, bebek ölüsü

Rüyada bebek mezarı açmak neye çıkar?

Esra merhaba,

Rüyada mezar açmak, bir mezarı açtığını görmek, oldukça önemli bir rüyadır ve derin mesajlar vermektedir. Orada yatan rahmetli kişinin iş, meslek, sanat, iyi huy veya karakterine hayranlığı, onun gibi olmak, onun gibi yapmak arzularını gösterir. Bakınız rüyada mezar görmek rüya tabirleri sayfası.

Senin bebek mezarı açmış olman, iki anlama gelebilir. Birincisi; kaybettiğini düşündüğün masumiyet ve cana yakınlık duygularına yeniden kavuşmak istiyor olabilirsin.

İkincisi; bir konuda yeni başlangıç yapmak istediğini gösterebilir. Rüyada bebek ölüsü görmek güncel hayatınızda parçası olduğunuz bir şeyin sonunu gösterir. Bu bir ekipten ayrılma, herhangi bir projeden vazgeçme, işini kaybetme, arkadaş gurubundan ayrılma olabilir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

6 Yorum yapılmış

 1. yipek dedi ki:

  Rüyamda çok küçük yaşta vefat eden oğlumun mezarını kazıyorduk. (Ben, Ablam ve bir görevli). Sanki birini daha gömecektik bu mezara. Görevlinin yanında bir çuval toprak vardı “bunu bitkiler için üste koyacağız” dedi bize. Kazarken bir sürü yılan çıktı. İlk birkaç tanesini görevli bir tanesini de ben öldürdüm. Ablam çok korkmuştu ama ben hiç korkmadım. Beni çok derinden etkileyen bu rüyanın yorumlanmasını istiyorum. Saygılarımla

  • Admin dedi ki:

   Değerli okurum, rahmetli oğlunuzun mezarını açmanız iç dünyanızda bir muhasebe içinde olduğunuzu simgelerken birini daha o mezara gömeceğinizi görmeniz aslında bu muhasebe sonunda bir şeylere son vermek (büyük ihtimalle bir pişmanlık ya da üzüntü gibi) istediğinizi anlatmaktadır. Kazarken çıkan yılanlar aslında sizin içinizdeki bazı gizli korkuların açığa çıkışını anlatırken yılan öldürmeniz ise iki anlama gelebilir: birincisi bu korkuları yenmeye işaret edebilir, ikincisi ise bu konuda iyileşmeye, şifa bulmaya bulmaya sebep olacak bir şeyi reddettiğinizi ifade edebilir.

 2. KeccapliKekk dedi ki:

  Ben az önce bir rüya gördüm etkisinden çıkamadım hala. Rüyamda arkadaşımın evine gidiyoruz ve “ben küçükken beni gömmüşler o mezarı açalım” diyor bizde bir şey demiyoruz sonra büyü gibi bir şey yapıyorlar vücuduma sıra sıra 4 yere dokunuyor ve ben çok rahatsız oluyorum bir şeyler fırlatıyorum dokunmasına izin vermiyorum “onlara dokunamadık kendimize vurmamız gerek” gibi bir şey söylüyor elindeki kabın her yerine dokunuyor ve daha sonra evdeki mezara gidiyoruz sadece beyaz örtü var onu açıyoruz bebeğin ismi Meryem yazıyor (arkadaşımın ismi Meryem değil) ve uyanıyorum.

  • KeccapliKekk dedi ki:

   Bunun anlamı nedir?

  • Admin dedi ki:

   Değerli okurum, görmüş olduğunuz rüya gerçek yaşamınızda bir nedenle içine düştüğünüz karamsarlık duyguları yüzünden yapmanız gereken şeylere odaklanamadığınızı ifade etmektedir.

 3. Gamze dedi ki:

  Rüyamda ölen 3 ay bir haftalik oğlumun mezarını kaziyordum, kazarken bir bakıyorum yanında bir kedi ölüsü, oğlumda kefene sarılı halde öylece duruyor. Sadece bakıyorum oğluma diyorum ki kendi kendime bu kedinin ne işi var oğlumun yanında, tuhaf bir rüyaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*