Rüyada Bebek Mezarı Açmak

Rüyada bebek mezarı açmak neye çıkar?

Merhaba, iyi günler. Dün gece bir rüya gördüm. Rüyamda kendimi bebek mezarı başında gördüm. Neden bilmiyorum mezarı kazmak istedim, toprak o kadar yumuşaktı ki toprağı ellerimle kazıp bebeğe ulaştım. Bebek ölüsü sanki yeni gömülmüştü o derece yumuşaktı. Bebek beyaz bir örtüye sarılmıştı. Önce cesaret edemedim ama sonra yüzünü açtım. Hiç çürümemişti sadece hafif pembemsi olmuştu yüzü. Çok güzel ve tatlı bir kız bebekti. Onu görünce çok üzüldüm ve uyandım. Hala rüyanın etkisinden çıkamadım. Acaba rüyada bebek mezarı kazmak neye işarettir ? şimdiden teşekkür ederim.

Takma isim : esra
Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : umutsuz
Anahtar kelime : mezar açmak, bebek mezarı, bebek ölüsü

Rüyada bebek mezarı açmak neye çıkar?

Esra merhaba,

Rüyada mezar açmak, bir mezarı açtığını görmek, oldukça önemli bir rüyadır ve derin mesajlar vermektedir. Orada yatan rahmetli kişinin iş, meslek, sanat, iyi huy veya karakterine hayranlığı, onun gibi olmak, onun gibi yapmak arzularını gösterir. Bakınız rüyada mezar görmek rüya tabirleri sayfası.

Senin bebek mezarı açmış olman, iki anlama gelebilir. Birincisi; kaybettiğini düşündüğün masumiyet ve cana yakınlık duygularına yeniden kavuşmak istiyor olabilirsin.

İkincisi; bir konuda yeni başlangıç yapmak istediğini gösterebilir. Rüyada bebek ölüsü görmek güncel hayatınızda parçası olduğunuz bir şeyin sonunu gösterir. Bu bir ekipten ayrılma, herhangi bir projeden vazgeçme, işini kaybetme, arkadaş gurubundan ayrılma olabilir.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir