Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bebek Öldüren Birini Görmek

Rüyada bebek öldüren birini görmek neye delalet eder?

Ben bu gece rüyamda bir kadının yeni doğan bebekleri öldürdüğünü ve bir kaç aylık bebekleri öldürdüğünü gördüm. kadın rüyamda bir yazı gösterdi bana ama hatırlamıyorum. Daha sonra benim 3 aylık kardeşimin bir ikizi olduğunu ve derinden sesi geldiğini duydum ve aynı zamanda evli olan ablamın bir bebeği olduğunu o bebeği de öldürdüğünü gördüm ve ağlamaya başladım, çünkü ablam kendi isteğiyle bebeğini öldürtmüştü.

Sonra dayanamayıp kadına bağırmaya başladım kadına söylediğim sözlerden sonra kadının pişmanlık duyduğunu gördüm ve o sırada sesin nereden geldiğini anladım bir yerin içinden kardeşimi ve ikizini çıkartım ama gerçek hayatta ikizi yok. kardeşime sarılarak başını okşadım ve o sırada kadında ikizini alarak sevmeye başladı o sırada uyandım kardeşim kız ve bende 14 yaşındayım. yanıt verirseniz sevinirim.

Rüyada bebek öldüren birini görmek neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda bir kadının yardımını göreceğinizi simgeleyebilir. Lütfen rüyada cinayet görmek rüya tabirleri sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cinayet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir