Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bebek Öpmek

Rüyada bebek öptüğünü görmek ne demektir?

Merhaba, ben dün gece rüyamda mavi gözlü erkek bir bebeği öptüğümü gördüm. Bebek bana gülümsüyordu hatta kendisi boynunu uzatıyordu. Bebek normal bebeklerden daha ufaktı. Bebeğin kimin bebeği olduğunu hatırlamıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler. 29 yaşında evli bayanım.

Rüyada bebek öpmek neye yorulur?

Rüyada bebek öpmek, bir bebeği öptüğünü görmek bütünlük eksikliği gösterir, tanrıya saygı ve hayranlığı temsil eder. Bakınız öpüşmek rüya tabiri sayfası. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bebek Öpmek” için 3 yanıt

Rüyada mutlu bebek görmek ve öpmek
Merhabalar. Rüyamda her gün amcamın bebeğini mutlu bir şekilde görüyorum ve onu öpüyorum, bunun anlamını açıklar mısınız, görmediğim bir gün neredeyse hiç yok.

Arzu selam
Amcanızın bebeğini hemen hemen her gün görmeniz, rüyanın güçlü bir mesaj verdiğini ya da mesajı sizin anlamadığınızı gösterir.
Bebek konusunda geniş bilgi rüyada bebek görmek adresinde bulunmaktadır.

Merhaba. Ben rüyamda bir bebeğin yanaklarını ve ağzını gördüm ama bebeğin gözleri görülmüyordu. Ben de yanaklarını öptüm. Görünüşe göre biraz şişmanca bir bebekti. Bu rüyamın anlamını açıklarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir