Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bebek Oyuncağı Görmek

Rüyada bebek oyuncağı görmek ne demektir?

Rüyamda çalıştığım iş yerinden bir hocam (kendisi sakin ve çok uysal birisidir) bana ziyarete geliyor. Ancak geldiği yer benim evime benzemiyor ama ben orada onu kabul ediyorum. Bana 56 rakamı ile ilgili bir şeyler söylüyor. Üstelik 56’yı üstüne basa basa bir kaç kere tekrarlıyor.

Sonra 5 aylık bebeğime bej renkli oldukça büyük bir oyuncak almış onu bana veriyor. Bende onu duvarın kenarına koyuyorum. Ayının ayağına bastırınca ses çıkartıyormuş ben tam ayağına dokunacakken uyandım. İlginiz için teşekkürler. Not: Ben 3 aydır işte oldukça fazla sorun yaşadım ve bugünlerde düzelme oldu. Yeni doğum yaptım 5 aylık bir oğlum var.

Rüyada bebek oyuncağı görmek neye yorulur?

Rüyada 56, elli altı sayısı görmek bastırılmış kişisel enerjiyi ve erkeklik duygularını ifade eder. Tutkularınızı kontrol etmeyi öğrenmeniz, onların esiri olmamayı işaret eder. Bu konularda ben yorum yapmak istemiyorum, bu kişi size karşı bastırılmış özel isteklere sahip biri olabilir mi? Bunu ancak siz tespit edebilirsiniz. Rüyada oyuncak ayı görmek olgunlaşmamış bir ilişki anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir