Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Rüyada bebek sahibi olmak ne demektir?

Merhabalar, hatırladığım kadarıyla yazmaya çalışacağım. Rüyamda abim ve yengem birer spor mont alıyordu, abimin ki kırmızı, renge şaşırıyorum ama mont çok güzeldi ve rengi de çok canlı parlak bir kırmızıydı. Birde bebeğim oluyordu, yeni doğuyor yani. Boyu ve kilosunu söylerken ölçüleri zıt kullanıyorduk, hatta bir de gülüyorduk söylerken ters söyledik diye. Çok mutluyduk ve herkes espriler yapıyordu. Rakamları hatırlamıyorum ama bebeğin boy ya da kilosunda bir 60 rakamı anımsıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüya temaları; spor mont, mont almak, kırmızı mont, canlı kırmızı, parlak kırmızı, bebeğinin olduğunu görmek.

Rüyada bebek sahibi olmak neye yorulur?

Rüyanızın odak noktası 60 rakamıdır. Bu sayı zaman ile ilişkilidir. O zaman uzun ömürlü yaşamı veya uzun süreli patronluğu, iş hayatını simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bebek Sahibi Olmak” için 3 yanıt

Rüyada bebeği olacağını duymak
Rüyamda bir kunduz gördüm ve bir ses “bu kunduz senin çocuğun olacağı anlamına geliyor” dedi rüyamda, bu ne demek? rüyada bebeğin olacağını duymak?

Rüyada halanın çocuk sahibi olduğunu görmek neye işaret eder
Rüyada halamın çocuk sahibi olduğunu gördüm, çocuk halamın kucağındaydı. Her ne olduysa halamın bana kızgın olduğunu yüz ifadelerinden gördüm. Bu ne demektir?
Kimden: barış
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: halayı kızgın görmek.

Barış selam
Rüyanda kendinizin ya da bir başkasının bebek sahibi olduğunu görmek bir projeye imza attığınızı ya da yepyeni planlarınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir başlangıca veya yakında katılacağınız bir toplantıya delalet edebilir. Bunun bir başka türlü açıklaması ise yakın bir gelecekte bir toplantıya veya başlayacak projeye iştirak edip etmeme konusunda sizin bir isteğiniz olduğunu ancak bu konuda endişe taşıdığını anlatır. Bakınız bebek görmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir