Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Bebek Şeytan Görmek

Rüyada Bebek Şeytan Neye Delalet Eder?

Bu gece iki rüya gördüm, ilkinde bir evdeydik. Burası bizim evimiz imiş orada karanlık bir odada bir varil var, içinde bir kız var, ışığı yakınca duruyor söndürünce o varilden çıkmaya çalışıyor. Ellerini görüyorum, sonra kız çıkıyor, çok güzel bir kız. Biz eşimle onu alıp, varili bir sokağa bırakıp kaçıyoruz, arkamızdan gelecek diye korkarken uyandım, besmele çekip tekrar yattım.

Bu defa annemlerle bir evdeyim, kadın çoluk çocuk var, birde ufak bir kız çocuğu bebek. Balkondan girip çıkıyor, sürekli konuşmaya çalışıyor, annem “şeytan bu” diyor, bende “şeytan olduğunu biliyorum kurtulmamız lazım” diyorum. Sonra ben evdeki bebeği aldım kucağıma o şeytan bildiğim kız çocuğunun üstüne yürüdüm, onu balkondan attım, yere düştü öldü, derken kayboldu. Sonra aşağıada yeniden belirdi ve ufak yeğenimi balkondan atlarken yakaladım, sonra o attığım kız şeytan dediğim balkonun demirine geldi, o arada deccal diye bir ses duydum, sonra bir sürü çocuk oldu hepsi şeytan, 9 10 yaşlarında birde bir kadın geliyor gözlerinin kenarı beyaz, göz bebeği lacivert, bir şekilde hepsi içeri girecek derken eşim uyandırdı ağladığım için, lütfen biri yorumlayabilir mi?

Rüyada Bebek Şeytan Görmek Yorumu

Ümmühan merhaba, ilk rüyanda görmüş olduğun varil esasında bereket ve helal kazanca yorumlanır. Varilin içindeki kız ve diğer geçen olaylar gerçek hayatta içinde olduğunuz korkulardan uzaklaştığınızda bereketli günlere ulaşacağınızı anlatmaktadır.

Rüyanın ikinci kısmı ne yazık ki can sıkıcı şeylere işaret ediyor ve rüyanın ana unsuru şeytan görmektir ki bu gerçek hayatta bazı hatalı şeyler yapmaya yorumlanır ve eğer varsa bir haksızlıktan hemen dönmek gerektiğine işaret eder. Bebek şeytan ise adı geçen bu hatalı işlerin ya da bir haksızlığın küçük boyutta olduğunu ancak yine de buna bir son vermek gerektiğine işaret eder. Buna benzer bir rüya çocuk kılığında şeytan görmek sayfasında anlatılmıştır, lütfen inceleyin.

“Rüyada Bebek Şeytan Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben rüyada kızımın tıpkı ikizi gibi bir kız gördüm bana dedilerki kızınla bunu takas edelim ben hayır dedim çok ısrar ettiler o sırada ben uyandım bunun hikmeti nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir