Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bebek Taşımak

Rüyada bebek taşımak neye işaret eder?

Rüyamda kucağımda bebek taşıyıp gezdirdiğimi gördüm ama bebek benim değildi. Sonra yoruldum bebeği arabasına koydum ve bebek arabası ile bebeği dolaştırdım, gezerken bebek uyumaya başladı, çok güzel uyuyor, uykusunda gülüyordu, ne anlama gelir. Teşekkür ederim. Dilan.

Rüyada bebek taşıma nasıl yorumlanır?

Rüyada bebek taşımak veya kucağında bebek taşıdığını görmek bekar iseniz bir aile kurma isteğiniz olduğunu, evli iseniz bebek sahibi olmak istediğinizi simgeler. Bebek arabası ile bebek taşıdığını görürseniz yerine getirilmemiş bir söz verdiğinizi işaret eder, verdiğin sözü yerine getirip huzura kavuşmalısın anlamı taşır.

Boş bebek arabası gezdirdiğini görürseniz çok istemenize rağmen ulaşamadığını hedefleriniz olduğunu gösterir. Ağlayan bebeği kucakta taşımak iç dünyanızda korkularınız, endişeleriniz var demektir. Rüyada bebek görmek konusunda detaylı bilgiler için lütfen bebek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Bebek Taşımak” için bir yanıt

ruyamda çinli bir kadinin dogumuna yardim ettim, cok guzel bembeyaz sanirim erkek bir bebek. kucagima aldim, nefes almasi icin ters yuz etmeye calistim, bu arada kayinvalidem yanimda beni seyrediyordu, bebegin babasi cinli bir adam, yuzunde aglamakli bir ifade ile odadan disari kacti. lutfen beni cevaplayin tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir