Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bebek Yağı Görmek

Rüyada bebek yağı görmek nedir?

19 yaşında ve bekarım. Biraz sıkıntılı bir zamandan geçiyorum fakat dün gece rüyamda hamile olup bir erkek bebek doğurduğumu gördüm.

Yatağına yatırılmış ve yüzü örtülmüş, tam örtüyü kaldırıp yüzüne bakacaktım ki bebek ağlar gibi olup sonra gülümsemeye başlıyor, gözleriyse iki yıl önce kaybettiğim annemin gözlerinin aynısı masmavi “bu nasıl olabilir, ne kadar güzel bir bebek” deyip onu seviyorum ve yatakta tüm vücudunu bebek yağı ile ovarak seviyorum. Küçüklüğümden beri hep erkek bebek sahibi olmak istemişimdir. Acaba bu rüyanın tabiri nedir?

Rüyada bebek yağı görmek yorumu

Rüyada bebek yağı görmek içinizdeki çocuğu sakinleştirin, yani daha açıkçası arada bir çocukların arasına karışın, çocuklar gibi eğlenin, çocuklaşın, çocuklarla oynayın, çocukluğunuzdaki gibi davranın anlamını taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bebek Yağı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada erkek çocuğunun olduğunu görmek
Rüyamda bir çocuğumun olduğunu gördüm, çocuğumun gözlerinin renginin dünyada eşsiz olduğu söylendi. Acaba yorumu nedir ? Cevaplarsanız sevinirim.

Sevgili Doctor, hakkınızda bilgi vermemişsiniz. Rüyanız hakkında yorum yapmak biraz münemcimlik gibi olur. Bir kadında erkekte bu rüyayı görebilir ve anlamları farklıdır. Bu sayfada yazan bilgilerle mesajı çözebilmeniz lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir