Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bebek Yıkamak

Rüyada Bebek Yıkadığını Görmek Neye İşarettir?

Ben rüyamda masmavi bir denizi olan, masmavi bir gökyüzü ile kaplanmış çok güzel yerdeydim. İnsanın içini açan öyle ferah bir yerdeydim. Etrafımda hiç kimseler yoktu, orada sadece ben vardım, bir de yüksek bir yatak üzerinde bembeyaz çarşafa sarılı küçük bir bebek vardı.

Bebek kız mı yoksa erkek miydi bilmiyorum, bebek çok ağlıyordu ve ellerini uzatarak bana gelmek istiyordu, ben bebeği almaya çalışırken bebeğin yüzünü gördüm, bebek kusmuştu ve yüzünün ön tarafı ve yanağı yanağı beyaz kusmuk olmuştu. Bebeği elime aldım ve onu denize sokup bir güzel yıkadım, sonra uyandım. Bu ne anlama geliyor. Ben 26 yaşında, özelde çalışan bekar bayanım.

Rüyada Bebek Yıkamak Nasıl Yorumlanır?

Belgin merhaba, görmüş olduğun masmavi deniz sevgi ve mutluluk ifadesi olup, güzel günlerin müjdesini verirken masmavi gökyüzü ise aslında kendini aşman, hayatı doya doya yaşamak gerektiğini hatırlatan beyninden gelen sinyalleri temsil etmektedir.

Orada görmüş olduğun bebek ise hayatında yeni başlangıcı, hayatın bir yönü ya da kendi içinizde uygulanması gereken değişikliği önerebilir, değiştirilmesi gerektiğini gösterebilir.  Bebeğin ağlaması hayatta halen başarmak isteyip başaramadığın amaçların olduğunu ve günlük hayatta bazı işlerini aksattığını yani biraz tembellik ettiğini göstermektedir. Bebeğin kusması ise sizin dışınızda birinin yaptığı düşünülmeden yapılan bir şey ya da söylenen bir söz yüzünden canınızın sıkılacağını simgelemektedir.

Rüyada bebek yıkamak yaşamda yeni bir evreye girildiğini veya yeni bir hayata adım atmayı temsil eder ve “size şu anda yeni bir hayata başlama fırsatı verildi, siz bunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyeceksiniz, şu anda hayatınızın kaderi değişti” şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir