Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Bebek Yüzlü Bir Adam Görmek

Rüyada bebek suratlı bir genç görmek ne demek?

Ben cuma gecesi hacet namazı kıldım, niyetim hayırlı bir evlilik yapmaktı, fakat gördüğüm rüya oldukça kafamı karıştırdı. Bu rüyanın yorumunu bir türlü yapamıyorum, rüyam şöyle: Rüyamda bir genç vardı. Benimle çok ilgileniyordu, muhabbet ettikçe kalbimin ona ısındığını fark ettim. Onun yanında çok mutluydum, bana “şöyle yürüyelim mi sana önemli bir şey söyleyeceğim” dedi, bende gittim. Yanıma yaklaştı ve bir alyans çıkarttı “bütün ömür yanımda olur musun?” diye sordu. Ben çok mutlu olmuştum, uçuyordum.

Alyansı parmağıma taktı, alyans çok canlı ve güzeldi. İçim mutlulukla doldu, birden çocuğun yüzüne baktım. Çok gençti, bebek yüzlüydü “sen kaç yaşındasın” dedim. Söylemedi “ben otuz yaşındayım. Sen bu yaş farkını kaldırabilir misin” dedim. (ben yaş konusunda biraz takıntılıyım, kendimden küçüklere pek sıcak bakmıyorum gerçek hayatta)sonra ağlamaya başladım. Çocuğun benden yaş olarak küçük olmasına üzülüyordum fakat bu kadar iyi birisini de kaçırmaktan korkuyordum içimden. Çocukta sus pus oldu. Büyük bir hiddetle yüzüğü çıkardım ve raf gibi bir yere bıraktım. Çocuktan ses yine çıkmadı. Sanki yaptığı tekliften pişman gibiydi. Bir müddet sonra rafa baktım yüzük yoktu. Rüyamdaki kişi tadıdığım biri değil ama yüzü çok netti, yani şu an karşıma çıksa tanırım. En kısa zamanda bir yorum bekliyorum. lütfen cevap yazın.

Rüyada bebek yüzlü bir adam görmek tabiri

Ayça merhaba,

Bazen sizlerden gelen rüyalardan bazıları gerçek mi? şaka mı? yoksa dalga geçmek amaçlı mı olduğunu kestirmek konusunda sıkıntı yaşıyorum. Şunu aklınızdan çıkarmayın rüya ile amel olmaz. Hele hele evlilik hiç yapılmaz. Oh ne ala, hacet namazını kıl, hayırlı evlilik yap. Yanında sadece pembe boyalı ev ile kapıda bir cadillac istemeyi unutmuşsun.

Sevgili kardeşim bu söylediklerin rahmetli Kemal Sunal filmlerinde olurdu, artık şimdi onlarda yok. Seni rencide etmemek, kalbini daha fazla kırmamak için sana söyleyeceğim son şey “aklını başına al, Allah’ın verdiği akıl ve mantığı kullan, otur evinde ve başkasınında hayatını zehir etme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir