Rüyada Bebek Yüzlü Birini Görmek

Rüyada bebek yüzlü birini görmek ne demek?

Rüyamda sevgilim olmadığı halde bir sevgilim varmış . Bebek Yüzlü uzun boylu . Daha sonra ben sevgilimin yanına gitmek için binaya giriyorum ve merdivenlerden çıkıyorum çok tuhaf merdivenler çıkarken zorlanıyordum ama hızlıydım . Daha sonra kapıyı çalıyorum ve sevgilimin kardeşi açıyor evin içine giriyorum ev biraz dağınık ama kusura bakma diyor sevgilim, birde evde annesi var, bebek bir kardeşi var, kardeşini kucağıma alıp seviyorum.

Daha sonra sevgilimin kucağına veriyorum oda seviyor . Daha sonra ben kendimi kendi evimde buluyorum abim diyorki bu sevgilisi daha iyi diyor hem bizden maddi durumuda iyi falan diyor babama falan daha sonra eski sevgilim olan servete servetten daha iyi falan diyor ben şaşıyorum bunlar serveti nerden tanıyor diye . 18 yaşındayım, Öğrenciyim, bekarım,ruh halim üzgün

Rüyada bebek yüzlü birini görmek tabiri

Gerçek yaşamda bir sevgilisi olmamasına karşın rüyada bir sevgilisi olduğunu görmek, rüya sahibi kişinin şu anda bir yalnızlık duygusu içinde olduğunu ve bazı şeyleri paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi kişinin şu anda bazı belirsizlikler yaşadığını ve en kısa sürede bundan kurtulacağını simgelerken alternatif olarak iş, okul veya aşk hayatında olumlu gelişmeler ile karşılaşacağına işaret eder, memnuniyet verici olaylar yaşayacağını yada kendini çok mutlu hissedeceği bir tanışmaya delalet eder. Bu kişinin bebek yüzlü olması büyük ihtimalle zihninde böyle birini arzuladığını simgeleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir