Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bebeklik Halini Görmek

Rüyada bebeklik halini görmek neye çıkar?

Şuan kendimi normal hissediyorum ama genelde karamsarımdır. Rüyamda kendi bebekliğimi gördüm fakat annem beni yeniden doğurmuştu. Yani ben hala bu yaşımdaydım fakat bebek halimi tekrar doğurmuştu. Annem’e bunun nasıl olduğunu sorduğumda bana mümkün olabileceğini söyledi. Ben bebeklik halimi kucağımda taşıyıp seviyordum. Ona isim düşünüyordum.

Sizce bunun anlamı nedir ? Teşekkürler. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada bebeklik halini görmek yorumu

Fatma selam,

Rüyada kendi bebeklik halini görmek genellikle rüyayı gören kişinin gerçek yaşamdaki sorumlulukların ve endişelerinden kaçmak, bir süreliğine de olsa yaşamın acımasız kaosundan uzaklaşmak, kafasını dinlemek isteğinizi simgeler. Bu rüya aynı zamanda masumiyeti temsil eder.

Rüyanızda en ilginç olan kısım ise bebeklik halini kucağına alıp onu taşıman ve sevmen olup bu durum geçmişin o sakin, sorunsuz, stressiz günlerini özlemle andığını, belki de o günlere dönmek istediğinizi gösterir.

“Rüyada Bebeklik Halini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada 67 yaşındaki annenin bebek doğurması
Rüyamda annem 67 yaşında erkek bebegi olmuş, altını değiştirdi. Bende bebegi kucağıma alırken başının yanında bir tutam tuz vardi, bebek 4-5 aylık, kucagima alıp sevdim. Benim oğlumun bebekligine çok benziyordu, annem “burak mi güzel bu bebek mi güzel” diye sordu. burak (benim oglum) güzel dedim.

Rüyamda bebeklik fotoğrafımı gördüm çok güzel bir bebektim sağ gözüm normal fakat sol gözüm yarım açılıyor babamda beni izliyor gülerek açıklatsanız eğer çok mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir