Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Bebekte Bir Sürü Parmak Görmek

Rüyada bebekte bir sürü parmak görmek neyi işaret eder?

Rüyamda bir kız bebeğim oldu ve her iki ayağında da sayamayacağım kadar parmak vardı çok etkisinde kaldım yorumlar mısınız lütfen.

Rüyada bebekte bir sürü parmak görmek nasıl yorumlanır?

Sevgili kardeşim! Öncelikle rüyada kız çocuğu doğurmak; problemlerinizden kurtulacağınıza, hayırlara ve bol rızığa işaret eder.Bolluk ve bereketli günler sizi bekliyor işAllah. İkincisi ise anne olmak ; Peygamber Efendimiz (asm) şöyle buyurmuştur:”Anne cennet kapılarının ortasındadır.” (İbn Hanbel, V, 198);
“Cennet annelerin ayakları altındadır.” (Nesâî, Cihad, 6) hadislerinden de görüleceği üzere
anne olmak cennetle müjdelenmiştir ve büyük bir sıkıntıdan kurtularak yakın zamanda müjdeli bir haber alacağınıza işarettir.

Bebeğin her iki ayağında çok parmak olması; sizin ya da ailenizin zekat ve sadakanızı yeterince vermediğinize veya elinizde imkan varken yakınlarınızda birinin bir derdine erman olmadığınıza yorumlanır.
Bakara / 267 Ey iman edenler! Kazandıklarınızın iyilerinden ve rızık olarak, yerden size çıkardıklarımızdan hayra harcayın Size verilse, gözünüzü yummadan alamayacağınız kötü malı, hayır diye vermeye kalkışmayın Biliniz ki Allah zengindir, övgüye lâyıktır

Tevbe / 79-80 Sadakalar hususunda, müminlerden gönüllü verenleri ve güçlerinin yettiğinden başkasını bulamayanları çekiştirip onlarla alay edenler var ya, Allah işte onları maskaraya çevirmiştir Ve onlar için elem verici azap vardır (Ey Muhammed!) Onlar için ister af dile, ister dileme; onlar için yetmiş kez af dilesen de Allah onları asla affetmeyecek Bu, onların Allah ve Resûlünü inkâr etmelerinden ötürüdür Allah fâsıklar topluluğunu hidayete erdirmez.

Bakara / 254 Ey iman edenler! Kendisinde artık alış-veriş, dostluk ve kayırma bulunmayan gün (kıyamet) gelmeden önce, size verdiğimiz rızıktan hayır yolunda harcayın Gerçekleri inkâr edenler elbette zalimlerdir.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.
Yorumcu: Kutluhan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir