Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada beceriksiz olmak

Rüyada beceriksiz olduğunu görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir yere gitmeye hazırlanırken üzerime bembeyaz gelinlik giyiyorum. Dededen kalma, şu an annemin yaşadığı yazlık evdeyiz. Aynada kendime bakıyorum, çok saf ve temiz görünüyorum kendimi beğeniyorum, duvağım yok. Ama gelinlik bol geliyor, sonra bir anda ben başkasının düğününe gidiyorum, hiç olur mu öyle şey diyorum ve üzerimde hemen daha normal ama yine çok şık bir kıyafet beliriyor. Rahmetli dayım da evde ve çok güler yüzlü. Bu arada düğüne gitmeye hazırlanırken bir kaç beceriksizlik yapıyorum bir kaç iş çıkarıyorum ama dayım güler yüzle “sen git biz hallederiz senin işin var” diyor. Çok teşekkür ederim.
29, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, Yoğun bir çalışma döneminden sonra dinlenme ile birlikte benim için hayırlı olan kendime uygun iş arayışındayım. Yani hayatım daha önceden edindiğim tecrübelerden yola çıkarak yeniden şekilleniyor. Bana uygun mutlu olacağım seçimlerin nasip olmasını diliyorum.

Rüyada beceriksiz olmak rüya yorumu

Rüyanızda gördüğünüz tüm unsurlar hayırlara işaret etmekte, beyaz gelinlik giydiğini görmek, saflığı, mükemmellik, barış, masumiyet, haysiyet, temizlik, farkında olma ve yeni başlangıçları temsil etmekte, aynı zamanda yaşam üzerine yeni bir bakış açısına sahip olmaya başladığınızı göstermekte.
Rüyanın devamında gelişen olaylar hayatınızda sizi şaşırtacak aynı zamanda sevindirecek beklemediğiniz güzel gelişmeler olacağını ifade etmektedir.

Rüyada beceriksiz olmak, beceriksiz olduğunu görmek Sizin bir göreve hazırlıksız olduğunuzu ya da yeteneklerine güven eksikliği işaret eder. Rüyada başkasının beceriksiz olduğunu, beceriksiz birini görmek güvensizlik duygularını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir