Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada beddua görmek

Rüyada beddua görmek neye işaret eder?

Gerçek hayatta beni çok sıkıntıya düşürmüş, başıma bela olmuş birine rüyamda beddua ediyorum ve bana “beddua etme, yeşil hırka ver” bana diyor. Bende “neden yeşil hırka vereyim, yeşil hırkam yok benim” diyorum ve “siyah bobin” veriyorum. Rüyamı yorumlar mısınız. Teşekkürler.

Rüyada beddua etmek rüya tabiri?

Rüyada beddua görmek hayırlı değildir. Beddua etmekte, kendisine beddua edilmesi de hoş mesajlar vermez. Rüyada beddua etmek, beddua ettiğini görmek gerçek yaşamınızda kendi hatalarınızdan kaynaklanan sorunlarda daime bir başka suçlu arama huyunuz olduğunu simgeler. Rüyada kendine beddua edildiğini, beddua aldığını görmek bir hatanız, kabahatiniz nedeniyle birilerini çok zor durumda bıraktığınızı temsil eder. Rüyada ölüden beddua almak, ölünün kendisine beddua ettiğini görmek, sorumlu olduğunuz bir vazifeyi veya verdiğiniz bir sözü yerine getirmediğini hatırlatan değerli bir rüyadır. Rüyada intizar etmek, ilenme, inkisar terimleri de aynı manaya gelir.

“Rüyada beddua görmek” için 5 yanıt

Rüyada ölünün beddua ettiğini görmek
Merhabalar, bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim efendim, rüyada ölünün beddua etmesini görmek nedir acaba? acil ve endişeli halimle kıymetli cevaplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli

Zehra selam, bu gibi durumlarda lütfen daha fazla detay verin. Rüyanızda gördüğünü ölü kişi kim? bu rüyanın sağlıklı yorum için çok önemli. Tanıdığınız biri değil de herhangi bir ölmüş insan ise bunun anlamı verdiğiniz bir sözü yerine getirmediğini gösterir.

Merhaba benim annem rüyasında ağabeyim ile babamı kavga ederken görmüş.
Ağabeyim babama 50 tl para vererek “al gözün doysun” diyormuş. Babam ise tüm bunlara karşılık sessizce boynu bükük duruyormuş ve sonunda da abim babama “Allah belanı versin” demiş. Buna karşılık annemde ağabeyimin boğazına dalarak “sen babana nasıl böyle bir şey söylersin” demiş. Fakat abim ona hiçbir karşılık vermemiş. Sizden çok rica ediyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba, dün geceki rüyamda bu dünyada başına bir şey gelmesini çok istediğim birisine beddua ediyorum, ne anlama geliyor acaba? yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden peşinen teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir