Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bedeninden Ayrılmak

Rüyada bedeninden ayrılmak ne demek?

Arkadaşlar daha önce bu gördüğüm rüyaya benzer rüyalar gördüm fakat bu sefer ki gördüğüm beni çok etkiledi. Rüyamda kendi bedenimden ayrılmış bir şekilde yürüyordum, kendimi yatarken seyrediyorum, daha sonra evden uzaklaştığımda farklı bir boyutta olduğumu görüyorum, bazı varlıkların eline düşüyorum, bana hakaret edip bazende şiddet uyguluyorlardı. Bana söyledikleri “buraya neden geldiğim” daha daha sonra beni bir mağara gibi bir yere kadar düşe kalka sürüklüyorlar, mağaranın girişinde duruyorlar ve bana bakıp kendi aralarında konuşuyorlar.

O anda bende bu duruma nasıl geldim diye kendime üzülüyordum, sonra oturduğum yere onlardan yanıma bir tane dişi geldi, artık bayan mı deyim ne deyim bilmiyorum ama yüzünü gördüğüm de aklım başımdan gidiyor. Daha sonra başka bir grup mağaranın ağzına geliyor ve onlara bu insan evladının burada ne işi var deyip ensemden tutup mağaradan uzaklaştırıyor. O anda orada bulunan varlıkların başka bir şey ile meşgul olduğunu görünce geldiğim yoldan geri dönüyorum ve kendi evimin bahçesinde kendimi buluyorum, eve koşuyorum, kendi bedenimi yatarken buluyorum ve üstüne uzanıyorum, o anda gözlerim açılıyor ve dua ediyorum. İnanın doğru ve gerçek sizce bu nedir ve ne anlama geliyor?

Rüyada bedeninden ayrılmak tabiri

Rüyada ruhunun vücudundan ayrıldığını görmek rüya sahibinin bir iç suçluluk duygusu yaşadığını gösterir, daha sonra farklı bir boyutta olduğunu görmek veya boyut değiştirdiğini görmek yaşamınızda ruhunuz ile vücudunuz arasında bir uyumsuzluk olduğunu, iki arasındaki ahengin bozulduğunu ifade eder bakınız rüyada boyut değiştirmek sayfası.

Rüyada sana kötülük yapan varlıklar aslında yaşamının kontrolü ve yönü hakkında bilgi vermekte ve gerçek yaşamının bazı şartlar ya da kişiler tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade etmektedir.
Rüyada mağara görmek ise hayatınız boyunca size destek veren, sırtınızı dayayabileceğiniz insanların olduğuna işaret eder. Rüyanın sonu ise tüm bu sıkıntıların sona ereceğini ve huzura kavuşacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Bedeninden Ayrılmak” için bir yanıt

Değer verdiğim bir arkadaşıma bir yazı okurken yada bir şey anlatır iken suratını düşürüp yanımdan gitmesi ve benim onun yanına gidip bir süre konuşup ardından vedalaşır gibi sarılmak nasıl yorumlanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir