Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bir Şeyi Beğenmek

Rüyada bir şeyi beğendiğini görmek ne demek?

Rüyamda kuyumcunun birinde kolye bakıyorum, bir tanesini beğeniyorum ama boynumda bana ait uzun eski içine resim konan kolyelerden vardı, üstünde a harfi içinde ise Arapça Ayetel kürsi vardı, yazılar Arapça idi, kuyumcu bana “bu eski bir kolye” dedi, rüyam ne anlama geliyor?

Rüyada bir şeyi beğenmek tabiri

Ayşen selam, rüyada kuyumcuya gitmek, kuyumcuya girmek, yapmayı planladığınız bir şeyin aileniz ya da kendiniz için keder veya hastalığa sebep olacağına işaret edebilir.

Rüyada kolye beğenmek kişinin sosyal ilişkileri hakkında bilgi verir. Rüyada kolye gören kişinin çevresiyle daha iyi, daha sıcak ilişkiler kurmak istediği rivayet edilir. Karşısındaki kişilere karşı daha fazla yükümlülük almaya hazır olduğu söylenir. Böylece daha iyi bir arkadaşlık, dostluk ilişkisi olacak ve bunun her iki tarafa da kazanç sağlayacağı manası taşır. Kurulacak karşılıklı güven ve sadakat ile dostlukları çok sağlam olacağına ancak her şeye rağmen yine de dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır

Rüyada bir şey ya da birini beğenmek ya da beğendiğini görmek o kişi veya şey hakkında yaşamınızda güzel gelişmeler olacağını simgeler. Rüyada bir şeyi veya birisini beğenmediğini görmek yukarıdaki açıklamanın tersini ifade eder.

Rüyada a harfi görmek bir üstünlük ya da başlangıcı temsil eder. Yeni ve büyük bir şeyi işaret eder. Rüyada Ayetel kürsi görmek genelde dünya yaşamında huzur, refah, mutluluk, emniyet mesajları verir.

“Rüyada Bir Şeyi Beğenmek” için 2 yanıt

Beğendiğim birini takım elbiseli ve sol yüzük parmağında altın alyans gördüm sapsarı parlıyordu. Onu sürekli düşünüyorum. 23, Kadın, bekar, işsiz.

Güneş merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında ya boş hayalleri bir an önce bırakmak ya da o hayallere kavuşmak için yapmak gereken bazı şeyler olduğunu anlatmaktadır. Rüyada hoşlandığın kişinin takım elbise giydiğini görmek, uyanık hayatınızda bazı şeylerin özlemini çektiğinizi, yaşamınızda bir takım şeyleri temin etmekte güçlük içinde olduğunuzu gösterir. Bu istediği saygınlığı elde edememek, maddi imkanlara kavuşamamak, bir şeyi alamamak veya temin edememek olabilir. Rüyada alyans görmek, bekar iseniz bilinçaltınızda evlilik isteğinizi gösterir, evli iseniz evliliğinizde kimi sorunlar yaşadığınızı ve bu sorunların sizi çok rahatsız ettiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir