Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bekar Evini Görmek

Rüyada evlenmeden önce oturduğu evi görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda evlenmeden önce oturduğum evi gördüm. (o ev yıkıldı yerine yenisi yapıldı). Evde ben, eşim, çocuklarım ve ölmüş olan babaannem vardı. Evin duvarlarının bir hayli çatlak olduğunu görüyorum. Eşime “bu ev her an yıkılabilir” diyorum. Babaannem yatalak bir an önce çıkalım. Eşim bana “annemin bunu fark ettiğini ve nedenini araştırmaya gittiği” söylüyor.

Ben çocukları alıp dışarı çıkıyorum, çıkar çıkmaz ev yıkılıyor, eşim ve babaannem altında kalıyor. Sonrasında ise o evin yerine yazlık ev gibi bir şey yaptırmış oluyoruz, yeni eve taşınıyoruz. Eşim ve babaannem yaşıyor ama eşim yürüyemiyor emekliyor. Yorumunuzu merakla bekliyorum. İyi günler
asd, Kadın, 33, Evli, Çalışıyor, mutlu

Rüyada bekar evini görmek yorumu

Rüyada eski evinizi görmüş olmanız, o günlerdeki kaygısız günlere özlem duyduğunuzu, ölmüş babaanneyi görmeniz ise bazı danışabileceğiniz, paylaşabileceğiniz güvenilir büyüklere ihtiyaç duyduğunuzu simgelemektedir.

Evin yıkılması hayatınızda bir değişime işaret edip, bu yeni dönemde olaylara bakışınızın değişeceğini, bazı şeyleri daha farklı ve daha iyi göreceğinizi ifade etmektedir. Yıkılan evin yerine yenisini yaptırmanız bunu destekleyen anlam taşımaktadır. Bu konuda ev rüya tabirleri sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir