Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada bekarlık görmek

Rüyada bekar olduğunu görmek neye çıkar?

Merhabalar, rüyamda iki seferdir bekar olduğumu görüyorum ve doğrusu bu beni endişelendirdi. Ben 7 yıllık evli, iki çocuk annesi kadınım. İlk rüyamı geçen Kurban bayramında görmüştüm. Aynı rüyayı bu gece tekrar görünce size danışmak istedim
Rüyamda bekarım (yaşım şimdiki yaşım) ve bir erkek arkadaşım varmış, onunla bir yolda yürüyoruz ve yolun kenarına bakınca sırt üstü yatan bir kadın cesedi görüyoruz, erkek arkadaşım cesedin yanına gidiyor ve ölüyü çevirince ben olduğumu gördüm. Ben şok oluyorum, erkek arkadaşım şaşırıyor “bu sensin ama nasıl oluyor sen yaşıyorsun, o halde bu kim” gibi cümleler ağzından dökülüyor. Sonrası yok, bunun anlamı nedir? kötü bir şeye mi işaret, emekleriniz için şimdiden teşekkürler. 29, kadın, evli, çalışıyor.

Rüyada bekarlık görmek yorumu

Değerli okurum, bu çok ilgin ve o kadar da önemli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Burada en ilginç taraf aynı rüyayı kısa bir zaman aralığı ile iki kez görmendir ve bu durum rüyanın değerli bir mesaj verdiğini yansıtmaktadır.

Evli bir kadının rüyasında bekar olduğunu görmesi o kişinin evlilik hayatında bir takım açıklanmamış gizli sorunlar olduğunu ifade eder. Bu rüya aynı zamanda korkuya ve bastırılmış cinsel duygulara işaret olabilir ve arınma ile bunlardan kurtulacağına delalet edebilir, bakınız rüyada bekar olmak açıklaması.

Evli bir bayanın rüyasında erkek arkadaşı olduğunu görmesi onun özel yaşamında bazı şeylerin istediği yönde ilerlemediğini temsil eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sizin şu anda derin bir karamsarlık duyguları içinde olduğunuzu, yaşama sevincinizi azaltan bazı şeylerle karşılaştığınızı anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir