Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bekçi Görmek

Rüyada bekçi görmek ne demek?

Merhaba, dün rüyamda iki arkadaşım ile birlikte bir köyün bekçiliğini yapıyorduk sonra birden bir kurt gördük ve onu vurduk, kurdun ölüsünü yanımıza aldık, sonra 5-6 kurt daha geldi ve en öndeki kurt ayağa kalktı ve “o kurdu bana verin” dedi, arkadaşım vermek istemedi ama biz “ver ver” diye ısrar ettik ama vermedi, sonra kurt bize yaklaşmaya başladı ve tuhaf tuhaf şeyler söyledi, bizde korkumuzdan donduk kaldık ama sonra bir araba geldi, içi adam dolu.

Ben bekçilik yaptığımız kulübenin balkonundan tam yardım isteyecekken kurtlardan birisi tüfek alıp bütün adamları öldürdü ve arkadaşlarıyla adamları yedi, onlar adamları yerken bende dikkatleri dağıldı diye kulübenin balkonundan arabaya bindim ve yardım çağırmaya giderken uyandım.

Rüyada bekçilik yapmak tabiri

Rüyada bekçi görmek Otorite, davranış, eylem, izlenme anlamlarını simgeler. Bu rüya aynı zamanda nostalji ifadesidir ve rüya sahibi kişinin geçmişte yaşamış acıları unutmasına, önüne çok bereketli kazanç ve hayırlı gelir kapısı açılacağını, yaşadığı yokluk ve çektiği maddi sıkıntının sona ereceğine işarettir.

Rüyada bekçi olmak davranış ve eylemlerinizi ifade eder. Rüyada bekçi olduğunu görmek, bekçilik yaptığını görmek dürüstlük ifadesidir. Rüyayı gören insanın hile yapmak veya hak yemek fırsatı varken, üstelik bunu kimsenin duyma ihtimali yokken, çok büyük bir mal elde etmek yerine, dürüst ahlakı ve aile asaleti sebebiyle bunu suistimal etmeksizin alın teriyle kazanmayı tercih ettiğini işaret eder.

Rüyada kurt görmek, güçlü bir hayatta kalma içgüdüsü, güzellik, yalnızlık, gizem, kendine güven ve gurur simgeler. Rüyada kurt öldürmek, ihaneti simgeler. Güncel dünyanızda kimi sırlarınızın ortaya çıkacağını ve bunun çok güvendiğinizi biri tarafından yapılmasının sizi çok üzeceğini haber verir. Rüyada konuşan kurt görmek rüyayı gören kişinin mevcut sıkıntı ve dertlerinden güçlü bir yakınının desteğiyle kurtulacağına işaret ederken. Rüyada bir kurtla konuştuğunu görmek öte yandan rüya sahibinin mert bir insan olduğuna ve onun bu temiz kalpli, iyi ahlaklı hali ile sahip olduğu mutluluğu ve huzuru çekemeyenler olduğunu simgeler, bu insanların yaydığı kötü enerji sebebiyle bazı ruhsal sorunlar yaşaması ihtimali olduğunu ve bu insanları hayatı boyunca affetmeyeceğine işarettir. Rüyanın sonunda kurtların insan yemesi ise aslında sizin gerçek hayatınızda kontrolünüz dışında gelişecek bir olayın sizi zor durumda bırakacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir