Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bekleme Görmek

Rüyada bekleme ne demektir?

Rüyamda arkadaşımın beklediğini gördüm. Arkadaşlarım dışarıda beni bekliyordu bende odada üzerimi giyiniyordum, onlar bana “acele et” diyordu, bir yere gidecektik o ara uyandım tabiri nedir ?

Rüyada bekleme görmek yorumu

Rüyada beklemek, daha çok beklenen şeyle alakalı olarak mesaj verir ve ona göre yorumlamak gerekir. Buna karşılık beklene şey net değilse o zaman birini beklediğini, bir şeyi beklediğini görmek güç / kontrol ve bağımlılık / bağımsızlık duygularındaki sorunların göstergesidir. Beklerken neler hissettiğinizi düşünün. Eğer hasta iseniz, o zaman işler kendi hızında olacağını, Eğer sabırsız iseniz, o zaman talep çok ediliyor, ya da beklentilerin çok yüksek olduğu anlamına gelir.

Rüyada başka birinin beklemekte olduğunu görmek bu rüya beklentilerinizi ve bilinmeyen kimi durum ya da kararla ilgili endişelerinizi ifade edebilir.

“Rüyada Bekleme Görmek” için bir yanıt

Rüyamda cocuk doğurduğumu gördüm, kız ya da erkek mi bilmiyorum. Çocuk doğunca onu yanımdan uzaklaştırdılar, biraz bekledim ama geri getirmediler. Daha sonra kendim onu almaya gittim, beyaz geniş bir yatakta esmer bir kadının onu emzirdiğini gördüm. Devamında bir odada ailemle oturuyoruz ve çocukta orada, 1 yaşlarında. Abim çocuğun varlığını hissetmiyor, onu görmüyor ben ona işaret ediyorum fakat o hiç oralı bile olmadan güleç bir yüzle sohbetine devam ediyor. rüyam böyle. 31, Kadın, flört, öğretmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir