Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bekleme Odası Görmek

Rüyada bekleme odası neye işaret eder?

Rüyamda hastanedeyim, annemin bekleme odasında oturduğunu gördüm, o sırada beni ameliyata hazırlıyorlardı. Sonra annemde yanıma geldi, özellikle sırtımla ilgileniyordu. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada bekleme odası neye yorumlanır?

Rüyada hastane görmek, hastaneye gitmek, hastaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder. Hastaneye yatmak, hastanede yatmak, hastanede tedavi görmek, hayatın günlük akışında biraz geride durmak, ön saflarda koşmamak, aşırı yük almamak gerektiğini, aksi halde bu yüklerin sizi aşırı yoracağını simgeler.

Rüyada sırt görmek, sırtını görmek tutum, güç, yük ve duruşu simgeler. Aynı zamanda stresli olmayı, Üzerinize almış olduğunuz bir yükün altından kalkamamayı ifade eder.

Rüyada bekleme odası görmek, bekleme salonu, bekleme alanı, bekleme yeri görmek sabır simgeler. Bu rüya önemli bir kriz sırasında bile sakin olmanız, sabırlı davranmanız geretiğini ifade eder.

“Rüyada Bekleme Odası Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda bir çeşit bekleme salonundaydım daha çok ruyadaki kanaatim sağlik ocagi veya hastane oldugu yönündeydi ama ruyada bir önem arz etmiyordu bu durum. Salonda baskalari da vardi birden mavi gözlü genç bir kadınla rastlaşıyordum, gözleri biraz iriceydi yani çok belirgindi, gercekte öyle birini tanımıyorum ama ruyada tanıdıktı ve birbirimizi görünce hal hatır sorduk, ben ona abla gözuyle bakıyordum ruyada zaten onu evli diye biliyordum ruyada hatta yaninda emeklemeye yeni baslamis bebeği de vardı. Kadınin başi kapalıydı, beyaz bir baş örtüsü ile genelde yaşlilarin taktigi turdendi. Ruyada onun islami usullere gore yasayan birisi oldugunu biliyordum uzerindede uzun bir etek vardi yani simasi guzeldi ve muhabbet ederken gozleri çok belirgin bir şekilde mavi ve iriceydi öyleki ruyada dahi bu durum tuhafima gidiyordu. Mütevazı bir sohbetten sonra bebegini kucagina aldi ve gidiyorduki uyandim. 22, Erkek, bekar, öğrenci.

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda iki konuda dikkatli olmanız gerektiğini ifade etmektedir. Birincisi sabır, sabretmeyi öğrenmek ve başarmak. İkincisi ise çevrenizdeki insanlara dikkat etmek, onları iyi tanımak ve on göre hareket etmek. Bu iki konuya dikkat ettiğinizde hakkınızda hayırlı gelişmeler olacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir