Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Beklemek

Rüyada beklemek ne demek?

Rüyamda sabah saatlerinde durakta otobüs bekliyorum kalabalık içinde, gelen otobüse 3-4 kişi bindikten sonra şoför sinirlenip hareket ediyor. Otobüse binenler içinde sevgilimde var. Sevgilim otobüsün arkasına doğru ilerlerken birbirimize bakakalıyoruz. Biraz gittikten sonra dönüp yine önümüzden geçip 150-200 metre ileride sağa sapıp kayboluyor. Çok üzgün hissediyorum bu durum karşısında. 30, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Not:Gerçek hayatımda her gün sevgilim benden bir durak önce biniyor. Onu görebiliyorum binerken. Akşamları da beraber aynı otobüsle işe gidip geliyoruz. İş yerlerimiz aynı değil bunu da belirteyim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada beklemek yorumu

Rüyada birini veya bir şeyi beklediğini görmek genel olarak kişinin yaşamında güç kontrolü ve bağımlılık / bağımsızlık duygularındaki var olan sorunları göstergesidir. Bu rüyanın daha net tanımı için ne beklediğinize ve  beklerken neler hissettiğinize bakmak gerekir. Rüyada bekleyen birini görmek bu rüya beklentilerinizi ve bilinmeyen kimi durum ya da kararla ilgili endişelerinizi ifade edebilir.

Siz rüyanızın başında otobüs beliyorsunuz ki rüyada otobüs beklemek vermeniz gereken kararı zamanında vermediğinizi ya da yapmanız gereken seçimi henüz yapmadığınızı simgeler ve bu gecikmenin sizin aleyhinize olduğunu işaret eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise bu gecikme nedeniyle yaşadığınız / yaşayacağınız üzüntüler hakkında bilgi vermektedir.

Rüyada birini beklediğini görmek rüyayı gören kişinin önünde onu bekleyen kimi fırsatlar olduğunu ve yakında bunlar arasında bir seçim yapması gerekeceğini simgeler, seçiminde mantığının değil de duygularının ağır basacağı şeyi seçeceğini ve bundan mutlu olacağı şeklinde rivayet edilir. Bebek beklemek oldukça hayırlı bir rüya olup kişinin morali ve umutlarının artmasına neden olacak güzel gelişmeler yaşayacağına, uyanık yaşamın manevi yönünde zenginlik, iç huzuru, feraha erme işaretidir. Telefon beklediğini görmek rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında bir haber beklediğini gösterirken aynı zamanda beklediği bu haberin çok yakında geleceğini işaret eder. Mesaj beklemek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir haber beklediğine ve bu haberi almak konusunda güçlü umutlara sahip olduğuna delalet eder. Ölümü beklemek rüyayı gören insanın gerçek hayatında büyük bir hüsran yaşadığına ve bunun etkisini üzerinden henüz atamadığına veya umutların azalmasına sebep gelişmeler ile karşılaştığına yorumlanır. Kıyameti beklemek gerçek hayatta kişinin önünüzdeki engelleri aşmak için adım atmakta geciktiğini, bir an çalışmaya başlamak gerektiğini temsil eder. Ezanı beklediğini görmek rüya sahibinin hayırlı bir adım atmak için hazır olduğunu ve bu yapacağı şey ile büyük sevaplar kazanıp, Allah’ın sevgisini kazanmaya aday olduğuna yorulur.

“Rüyada Beklemek” için 2 yanıt

Rüyamda ölmüş annemi hamile olarak gördüm ve bende hamileydim, birlikte doğurmak için hastaneye gittik ve normal doğum yazan bir kapının önünde beklemeye başladık. Bu arada annemle önce sen, sonra ben doğurayım diye konuştuk ve ilk önce benim doğurmama karar verdik, bu arada annemde doğumdan sonra giyeceğim pijamalarımı almaya gitti, tabi kendine de seçiyordu, tekrar hastaneye normal doğum yazan kapının önüne geldik, beklerken içeriden yeni dünyaya gelmiş saçları uzun ve kıvırcık bir bebek çıktı, bu bebeğin yanına dedesi ve bir erkek daha geldi. Bebek tıpkı dedesine benziyordu, yorumunuzu bekliyorum.

Dilber selam, gördüğün rüya rahmetli annenden aldığın yüce değerlerin kıymetini bilip ona göre davrandığında yaşamında yeni aydınlık bir dönemin bir dönemin açılacağını müjdelerken aynı zamanda bu dönemde bazı kararsızlıklar veya geçiş sıkıntıları çekeceğini ama sonunun hayırlı olacağını ifade etmektedir. Lütfen inceleyin: rüyada ölmüş anneyi diri görmek ve ölen annenin hamile olduğunu görmek sayfaları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir