Rüyada Bektaşi Görmek

Rüyada bektaşi görmek neye yorulur?

bektasiRüyamda ölmüş bir yakınımın mezarını ziyaret etmiştim, ancak mezarının üstü açıktı,  yüzü nurlu adeta bir ışık parlıyordu ve mezarın başında bir Bektaşi dedesi dua okuyordu. Selam verdim “böyle bir şey nasıl olur” dedim. Bektaşi dede gözlerimin için bakıp, şefkatli bir gülümseme ile “olur evlat olur, bilmediğimiz görmediğimiz o kadar çok şey var ki, önemli olan bakmasını bilmektir” dedi. İçimi bir huzur kaplamıştı, duamı edip ayrıldım. Günlerdir bu rüya kafamı kurcalıyordu, sitenizi bulunca hemen yazmaya karar verdim, inşallah cevap yazarsınız. 35, erkek, evli, ticaretle uğraşıyorum.

Rüyada bektaşi görmek tabiri

Erdinç selam, böyle değerli bir rüyayı bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ediyorum. aslında böyle bir rüyayı yorumlamak bizim ilmimizi aşar ben burada sadece düşüncelerimiz yazacağım. Evet rüyanda Bektaşi dedesinin söylediklerinde büyük bir gizem var, oturup bunu düşünmek anlamaya çalışmak lazım. Rüyada mezar ziyareti yaptığını görmek kişinin öteki dünyayı akıldan çıkarması, ahiret yaşamı içinde hazırlık yapması, her an ölecekmiş gibi hazır olmaya çalışması gerektiğine rivayet edilir. Üzeri açılmış mezar görmek ise kişinin çektiği bazı vicdan azapları olduğunu temsil eder.

Rüyada Bektaşi görmek veya bir Bektaşi ile karşılaşmak sıkıntı ve problemlerin yakın zamanda ortadan kalkacağını, hayırlı ve iyi bir haber alınacağını, üzüntü veren bir olayın tatlıya bağlanacağını, uzun zamandır çözülemeyen bir sorunun nihayete ereceğini, maddi ve ruhsal bakımdan güzel gelişmeler kaydedileceğini, huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşanacağını, bereketli ve bolluk dolu bir döneme girileceğini, alınan kararlar sonunda büyük başarılar elde edilip ve feraha çıkılacağını temsil eder. Rüyada Bektaşi olmak ya da bir Bektaşi olduğunu görmek kişinin iç dünyasında bazı gizli korkular yaşadığını ve kendi geleceği hakkında endişeli olduğunu gösterir.

“Rüyada Bektaşi Görmek” hakkında 2 yorum

    1. Rüyada isimsiz mezar görmek kişinin iç dünyasında bir durumun tam olarak açıklanamadığını, rüya sahibinin bir şeyin cevabını bulamadığını gösterir ve bunun için kişinin daha iyi bir bakış açısı kazanması gerektiğini belirtir. Bu rüya alternatif olarak sınırlarınızı aştığınızı ve başkalarının işine müdahale ettiğinizi de gösterebilir. Bakınız rüyada mezar görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir