Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Bektaşi Üzümü Görmek

Rüyada Bektaşi üzümü yemek ne demek?

Rüyamda bir çok kişi ile bahçeli bir restorana benzeyen bir yerde oturuyorduk, hepimiz bektaşi üzümü yiyorduk, hepsinin elinde sapsarı çok güzel olmuş beyaz sarı üzümler vardı. Bende üzüm yiyordum. Ofisimizdeki başkan kadında orada idi. Önümdeki tepside ki üzümün yarısını yedim, yarısını yemeden başkan kadına vermek istedim, çünkü üzüm çok güzeldi. Ama kadın üzüme dikkatini vermeden konuşuyordu.

Ona diyordum ki “bu üzüm benim çocukluk zamanımdaki köyümün üzümü, her yerde bulamazsınız, çok güzel”. Sonra uyandım, kadın üzümü yedi mi yemedi mi hatırlamıyorum. Bu rüyanı cevaplayabilir misiniz lütfen, çok sevinirdim, teşekkürler.

Rüyada Bektaşi üzümü görmek tabiri

Rüyada restorana gitmek, restoranda olmak, sanıldığını tersine fiziksel açlık değil, duygusal açlığı simgeler. Duygusal bakımdan bir isteğin olmasını ya da bir hayal kırıklığının düzelmesini beklediğini anlatır.

Rüyada Bektaşi üzümü görmek Sorunların üstesinden başarıyla gelmek, mutlu ve parlak bir görünüm anlamına gelir. Rüyada Bektaşi üzümü yemek, bektaşi üzümü yediğini görmek yakın bir gelecekte zevklerinizi tatmin edeceğiniz boş zamana sahip olacağınızı simgeler.

Rüyada başkan görmek güç, kuvvet, otorite, düzen ve disiplin demektir. Rüyada başkanla bir arada olmak kariyer sahibi, güçlü biri ile tanışmaya, ondan güç almaya işaret ederken ona üzümden vermeniz aslında sizin daha fazla güç, kuvvet sahibi olmak istediğinizi temsil etmekte, onun üzümü yememesi bu konuda yakında sonuç alamayacağını göstermektedir.

“Rüyada Bektaşi Üzümü Görmek” için 2 yanıt

Kırmızı üzüm yemek
Merhaba, ben rüyamda ilk önce arkadaşlarımla bir alışveriş mağzasına gitmişim, sonra arkadaşlarla bir masada oturuyorduk, sonra mağzadan ayrıldık ve ben mağazada o masada montumu unuttum, sonra hepimiz ayrıldık. Ben otobüs beklemeye başladım, sonra montumu unuttuğumu fark ettim ve mağazanın yolunu tuttum, yolda bir arazi gördüm, bizim eski araziydi, içi bir sürü üzüm doluydu, etrafında da bir kaç tane köpek vardı ve ben köpeklere aldırış etmeden üzümlerden büyük bir salkım koparttım, yedim. Bol bol kırmızı üzümdü, sonra karşıma bir köpek daha çıktı ben gizlice o görmeden gittim ve sonra mağzadan montumu aldım ve sonra uyandım. Şimdiden Teşekkürler.

Samet merhaba. Rüyada mağazaya gitmek rüyayı gören kişinin reel yaşamında kendisinin, ailesinin veya sevdiği birinin bir ihtiyacını karşılamak için bir adım attığını ancak bu ihtiyacı karşılamak için şu anda hazır olmadığını temsil eder. Montunu mağazada unutmak aslında üzerinize gereksiz yükler aldığını, başkalarının sorumluluğu nedeniyle sıkıntı yaşadığını, size ait olmayan sorumlulukları üstlenmemek gerektiğini ifade etmektedir. Rüyada kuru üzüm yemek olumsuz güçlerin etkisi altında olduğunuzu, cesaret kırıcı durumlar yaşadığınızı, umutlarınız azalmaya başladığını fakat bunların sona ermek üzere olduğunu, hiç beklemediğiniz bir yerden veya bir kişiden kuvvet alacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir