Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bel Ağrısı Görmek

Rüyada bel ağrısı neye işaret eder?

Rüyamda belimin ağrıdığını gördüm, ama ne ağrı, karabasan gibiydi, hareket edemiyorum, kimseye seslenemiyordum, ağrıdan öleceğimi hissettim, sonra uyandım. Bu ne demek?

Rüyada bel ağrısı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada bel ağrısı çekmek aile büyüklerinden ( baba, dede, büyük baba) birinin onu kısa bir süre yatağa bağlayacak bir sağlık sorunu yaşayacağına işaret eder. Rüyada bel ağrısı çektiğini görmek alternatif olarak rüya sahibi kişinin çevresinde bulunan kişilere dikkat etmesi ve herkese güvenmemesi gerektiğini ya da bir kaç günde tanıdığı kişileri dost bilmekten vazgeçmesi anlamına gelir. Aksi takdirde bu alışkanlık rüya sahibinin canını fena şekilde yakacak ve başını ağrıtacak demektir.

Rüyada bel ağrısından kurtulmak, kurtulduğunu görmek gerçek yaşamınızda bir sağlık sorunu yaşıyorsanız onun sona ereceğini, sağlık sorununuz yok ise maddi anlamda sizi yoran bir sorunun sona ereceğini simgeler.

Rüyada bel ağrısı çeken birini görmek, bel ağrısı çekmenin aksi şekilde ifade edilir ve çok iyi bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı görenin feraha, esenliğe kavuşacağına ve huzur bulacağına, müjdeli haber alacağına, sürprizler yaşayacağına, yeni alacağı kararlarla yüzünün gülüp ve hiç bir dert ve tasasının kalmayacağına işaret eder. Rüyayı görenin akan göz yaşlarının dineceğine, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına ve geleceğe umutla bakacağına rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir