Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Beline Kuşak Takmak

Rüyada beline kuşak taktığını görmek ne demek?

Rüyada beline kuşak takmakRüyamda hoşlandığım insanı gördüm. O askerde ve ona karşı olan hislerimden habersiz. Beni telefonla aradı ve konuştuk, sesini ve sözlerini çok aydın duydum, ama kendi sesi değildi ve o anda sesin ona ait olmadığını rüyamda bile anladım.

Arkasindan gördüm ki beyaz gelinlik giymiştim, belimde kırmızı kuşak vardı, gelinligim temiz ve güzeldi, elimdeki çiçegi yukarı kaldırmıstım ve gülerek bir şeyler söylüyordum. Çiçegim de beyaz ve yuvarlaktı. Bu rüyanın arkasından da halamın oğlunu babamın evine gelmiş gülerken gördüm. Bunların manası nedir?

Rüyada beline kuşak takmak yorumu

Rüyada hoşlandığın kişiyi görmek güncel bir ilişkinin kimi küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgeler.

Rüyada beyaz gelinlik giymek saflığı, mükemmellik, barış, masumiyet, haysiyet, temizlik, farkında olma ve yeni başlangıçları temsil eder. Bu rüya aynı zamanda yaşam üzerine yeni bir bakış açısına sahip olmaya başladığınızı gösterir. Doğu kültürlerinde beyaz renkte olanı ölüm ve yas ile ilişkilidir.

Rüyada bel görmek diyet ve kilo endişesi içinde olduğunuzu göstermektedir. Bu rüya aynı zamanda zaman, para ya da hayatınızın bir yönü hakkında israf benzetmesi olabilir. Rüyada beline kırmızı kuşak taktığını görmek yakın bir zamanda evlilik için bir adım atılacağını simgeler. Burada anılan insan beli anlamındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir