Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bel Kemiği Görmek

Rüyada bel kemiği neye işarettir?

Rüyamda sevgilimin kız kardeşi bize kalmaya geldi bizim evde ranza var şakalaşırken birden ranzanın üst katı çöktü, bel kemiği ağır bir şekilde yaralandı. Ağzı burnu kan içindeydi, hiç hareket ettirmeden 112 yi aradım. Apar topar hastaneye götürdüler, çok ağladım hemde çok kendimi suçlu hissettim, devlet acile yürüyerek gittim, gece olduğu için takside aramadım, rampa çıktım, acil yatağında öylece yatıyordu,  19 yaşında genç kız, acile vardığımda omurgası, kafatası ve kafes kemiğinin ağır derece kırıklar içinde olduğunu öğrendim mahvoldum.

Şimdi uyandım ve size yazdım hemen, ne olur cevap verirseniz çok sevinirim, merak ediyorum bu neye işaret?

Rüyada bel kemiği görmek tabiri

Selma merhaba, rüyada şakalaşmak gerçek hayatta bir takım önemsiz konular hakkında fazla zaman kaybettiğini ve kendini ve zamanını daha önemli sorunları çözmeye vermeniz gerektiğini gösterir. Rüyada ranzanın çökmesi yakın bir anda ciddi bir tehlike geçirdiğini ve bundan kendi kişisel yetenekleriniz ile kurtulmuş olduğunuzu ifade etmektedir.

Rüyada bel kemigi görmek gerçek yaşamınızda bir güvenlik zaafiyeti içinde olduğunuzu, yaslanacak, güç alacak birilerine gereksinim duyduğunuzu simgeler. bel kemiği yani omurga görülmesi aynı zamanda duygusal denge ve düşünsel gücü temsil eder. Rüyada başkasının omurgasını görmek ayrıntı, yaşam seçenekleri, inceleme ve analiz anlamlarını simgeler. Kendi omurganı görmek mutluluğu yakalamanıza delalettir.

Rüyada ambulans çağırmak, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulmak için arayış içinde olduğunuzu gösterir. Ambulans arabası zamanında gelirse kısa sürede çıkış yolu bulacağınızı temsil eder, ambulans geç gelirse veya gelmez ise bu sıkıntısın bir süre daha devam edeceğine yorumlanır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sonradan pişman olacağınız bir şey yapmamak için her zaman dikkatli olmak, bir adın atmadan önce iki kez düşünmek gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir