Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bela Görmek

Rüyada bela neye işarettir?

Rüyamı sabaha karşı gördüm, çok etkiledim hala bir korku var içimde. Rüyamda annemle beraber gecenin bir saatinde anneanneme gidiyorduk. Bir kadınla ilgili sorun vardı, bende yolda o kadına telefon açıyordum, şaşılacak biçimde kadına söyleniyordum, konuşmalarımda çok mantıklıydı.

Sonra annemle taksiye biniyorduk, bende etek varmış ama pek kısa değil, adamın sert yüzü ve bakışları hoşuma gitmiyor, adeta bela akıyor bakışlarından. Gideceğimiz yerin ismini söylüyoruz, tepede köprünün hizasında tabela varmış, gideceğimiz yerin giriş yeri yazıyor, “oraya bir kere vurayım mı abla” diyor anneme. O da “tamam” diyor. Taksi yükselmeye başlıyor, oraya değdikten sonra aşağı inişe geçiyor ama alt tarafımızda yayla gibi yeşillik, bu sefer taksi falan yok, yaylada lavlar sakince dere gibi akıyor, bir tarafta hayvanlar keçi falan ama ben hasta kaplanların yanına gidiyorum, bir kaplanın iki gözü kapanmış iltihaptan, peçetelerle açmaya çalışıyorum, hemde biraz korkuyorum ama iltihap hep peçeteye geliyor ama iyileşmiyordu. Rüyada taksiye binmek nasıl yorumlanır. Teşekkürler.

Kimden: sema
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Rüyanızın anahtar kelimeleri: taksi,telefon,lav,kaplan.

Rüyada bela görmek tabiri

Sema selam, gördüğün rüya reel hayatta birilerinin (büyük ihtimalle bir kadın) sinirlerini, zihnini alt üst edecek derecede seni öfkelendirdiğini, bu yüzden belki de tüm insanlara kızgın ya da güvensiz olduğunu işaret ederken, bu kızgınlıktan (belki de buna sebep olan olaydan) kurtulmak için derin hayallere daldığını ancak yine de uzaklaşamadığını simgelemektedir.

Rüyada bela görmek ve bela ile ilgili, belalı tüm şeyler olumsuz anlamlar taşırlar ve rüyada görülen şeyin açıklaması esas alınmalıdır.

İpuçları: afet, akabe, badire, belalı, deprem, facia, fecaat, felaket, fırtına, kıran, salgın, sel, yıkım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir