Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Belediye Başkanı Görmek

Rüyada belediye başkanı görmek ne demektir?

Rüyamda belediye başkanını gördüm, başkan ile neşeli bir şekilde muhabbet ediyorduk ve kahve içiyorduk. Bunun manası nedir? Not: belediye ile bir alakam hiç yok. Elvan.

Rüyada belediye başkanı görmek yorumu

Rüyada belediye başkanı görmek size rehberlik edecek daha yüksek bir kaynağa gereksinim duyduğunuzu gösterir. Başkan ile muhabbet ettiğini görmeniz ise yukarıda anılan kaynağı yakında bulup, onun bilgilerinden yararlanacağınızı simgelemektedir.

Rüyada belediye başkanı görmek
Rüyada belediye başkanı görmek

Rüyada belediye başkanı olmak, belediye başkanı olduğunu görmek eski alışkanlıkları bırakıp kendinize yepyeni bir yol çizmek istediğinizi ifade eder. Rüyada belediye başkanı ile konuştuğunu görmek gerçek yaşamda rüya sahibinin yeni bir evreye girmenin getirdiği heyecan belki endişeleri ve bunlar karşısında kendine yol gösterecek birine ihtiyaç duyduğunu gösterir.

Rüyada belediye başkanıyla görüşmek, onunla bir proje, düşünce veya fikri görüştüğünü görmek rüyayı gören kişinin hayatında çevresiyle ilgili bir değişiklik yapmak istediğini ancak ne yapmak istediğini tam olarak bilmediğini gösterir ve nereye gideceğine veya ne yapacağına dair karar vermek için kendisinden daha tecrübeli birlerinin tavsiyesine ihtiyaç duyduğunu anlatır.

“Rüyada Belediye Başkanı Görmek” için 2 yanıt

ruyamda belediye baskanini gordum, makam arabasini bana vermesi “kullan geri getir” demesi ve bende arabayi geri goturdum

Rüyamda arkadaşlarımla bir yerden aşağı merdivenlerden inerken önümden belediye başkanımızı geçerken gördüm. Önümden geçtikten sonra dönüp “Ömer nasılsın” diye sordu. Bende “iyiyim başkanım, yoğunsunuz diye yanınıza gelmedim, rahatsız etmedm” dedim. Oda geldi yanıma “şimdi ne yapıyorsun” dedi. “Abdest aldım namaz kılacağım” dedim “gel” dedi “beraber kılalım” dedi uyandım. Şimdiden yorumunuz için allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir