Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Belge Görmek

Rüyada belge görmek neye delalet eder?

Rüyamda hapse girecekmişim ama suçumun ne olduğunu bilmiyorum. Sanki hapse gireceğim kesinleşmiş gibi ne ile suçlandığımı bilmemek beni çok kahrediyor.

Bu sırada eve bir belge geliyor ve bu belgede hangi hapishanede hangi koğuşta vs kalacağım yazıyor, bu belgeye çok kızıyorum, üzülüyorum ve isyan ediyorum “bu nasıl bir adalet sistemi, nerede hapis yatacağımı yazıyor, sebebini yazmıyor” diye. Teşekkürler. 21, erkek, bekar, öğrenciyim.

Rüyada belge görmek yorumu

Rüyada belge görmekGürkan selam, gördüğün rüya gerçekten çok can sıkıcı ve ne yazık ki gerçek yaşamda çok sık karşılaşılan bir olay. 1980 darbesinde ben üniversite öğrencisiydim ve polis evimizi bastı, beş arkadaş hepimizi topladı götürdü, 1 metreye 3 metrelik hücrede 20 – 25 kişi hayvan misali 5 gün geçirdik. Görevlilere soruyoruz suçumuz ne? cevap yok. Tam 5 gün rezaletim yaşadım beşinci gün ifademizi dahi almadan bizi serbest bıraktılar. Benim ve arkadaşlarımın 5 gün boyunca yaşadıklarımızı sen rüyanda yaşamışsın, dolayısıyla senin rüyada neler hissettiklerini çok iyi anlıyorum. Unutmadan ekleyeyim o dönemde öğrenci evinde kalan tüm üniversite öğrencilerini toplamışlar, o zamanki mantık önce toplayalım sonra suçları olup olmadığını anlarız imiş. Maşallah tam 20 yıl ülkesine layık bir düşünce tarzı! Rüyada hapse gireceğini görmek kişinin gerçek yaşamında bazı belirsiz korku ve endişeler yaşadığını temsil eder.

Rüyada bir belge görmek bir keşif veya gerçekleşmeyi simgeler. Rüyayı gören kişinin bir şeyleri öğreneceğine ya da beklediği bir şeyin gerçekleşeceğine (olumlu veya olumsuz) rivayet edilir. Rüyada belge okumak veya bir belgeyi okuduğunu görmek gerçek yaşamınızda gençleşme, aydınlanma, canlılık anlamında güzel gelişmelerin olacağı yeni bir dönemi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir