Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Belgesel Görmek

Rüyada belgesel izlemek ne demek?

Rüyamda deniz kenarından bakıyorum, sanki belgesel izliyorum, denizden tanımlayamadığım bir hayvan kumsala çıkıyor, daha doğrusu yaratık. Sonra bir aslan geliyor, yaratık denizin içine girmiş, erkek aslan bu hayvana saldırıyor, bu sefer ben denizin içinden bakıyorum, et parçaları ve aslanın yüzdüğünü görüyorum, deniz masmavi ve berrak ne anlama geliyor.

Rüyada belgesel görmek tabiri

Ömer merhaba. Rüyada deniz görmek bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder. Bu sinyallerin farkında olmak, onlara kulak vermek gerektiğine yorulur. Rüyada deniz kenarında olmak, sizin iki ayrı yönünüzü veya özelliğinizi ifade eder. KUM sizin mantıksal dünyanızı, aklı başında olmanızı, düşünce dünyanızı yani manevi ve ruhsal durumuzu temsil ederken SU ise sizin mantık dışı, akılla ilgili olmayan, sizin duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünüzü ifade eder.

Rüyada belgesel görmek, belgesel film, belgesel yapım izlemek, belgesel izlediğini görmek gerçek yaşamınızda araştırmacı bir ruha sahip, öğrenmeye azimli biri olduğunuzu ve yaşamınız boyunca her işinizin yolunda gideceğini simgeler.

Rüyada yaratık görmek, yaşamınızda kimi şeyleri kabul etmediğinizi, reddettiğinizi veya onlarla yüzleşmek, karşı karşıya gelmek istemediğinizi ifade eder. Ancak bundan kaçmak imkansızdır, onlar hayatınızın gerçekleridir.

Rüyada erkek aslan görmek, umut, zafer, azim ve dayanıklılık işaret eder. Her zaman umudunu kaybetmeyen, azimli ve zafere odaklanmış, sabırlı ve güçlü bir karaktere sahip olduğunuzu işaret eder.

Rüyanın devamında denizde gördüğünüz et parçaları yaşamınızda haram ve yalandan uzak durmanız gerektiğini gösterirken deniz berrak ve masmavi olması ise bunlardan uzak durduğunuzda her zaman huzur içinde yaşayacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir