Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Belinden Kan Alındığını Görmek

Rüyada belinden kan alınması neye işaret eder?

Rüyamda önceden çalıştığım bir okulun bodrum katındayım, orada biriyle buluşacağım ama elektrikler kesiliyor, o esnada eski çalışanlardan bir bayan gelip elimden tutuyor “ne yapıyorsun burada, haydi çıkalım buradan” diyor, bahçeye doğru çıkarken birden o bayan yok oluyor. Beni izleyen birileri olduğunu hissediyorum, kaçıyorum uzun saçlı bir erkek, bir kadın ve şekil değiştirebilen 5-6 kişi daha insan şeklinde onlarla beraber beni evde sıkıştırıyorlar, o anda eşim ve kızım “ne oluyor” diye bakmaya salona geliyorlar, onlara soruyorum “sizde görüyor musunuz onları” diye ve sakince “evet” dedikten sonra içlerinden yaşlı olanı kızımla eşimi salondan çıkartıyor.

Tam olarak ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum, hatırladığım uzun saçlı kadının belimden bir miktar kan aldığı, o kana bakıp “1 yıl sonra” dedikleri ve bende “ne 1 yıl sonra ölecek miyim” dedim, “sadece 1 yıl mı?” onlar ses etmedi ve kanımı avuç içiyle ovuşturup anlamadığım bir dilde kendi kendine 3 – 5 kelime sarf etti sonra “peki şimdi ne yapacağım” gibi bir şey dedim, şırınga gibi bir şey ile kafama fikir ve zeka verdiklerini söylediler. 1 yıl sonra ne olacaktı, bu şırınga neydi öğrenmek istiyordum ama onlar yok oldu.

Kalabalık içerisinde onları arıyordum, hep onlara benzer insan kılıfında bir çok kişi vardı ama ne olduklarını çözemedim yaratık mı, cin mi, uzaylı mı bilemiyorum. Neyse bir kız gördüm, dönüşüm bozukluğu yaşıyordu bir onlar gibi oluyordu bir insan gibi, yanına yanaştım o an insan gibiydi ve benle konuşmak istemedi “merak etme, bende 1 yıl sonra sizler gibi olacağım” yani “bende sizdenim” dedim, meğer o da normalde insanmış onunla biraz konuştuk ama pek bilgisi yoktu ve korkuyordu o da yeni bu duruma düşenlerdendi, derken gerisini hatırlamıyorum.

46 yaşında evli erkeğim, Çalışmıyorum iş oldukça boya işleri yapıyorum, sağlık yönünden iyi sayılırım, bir böbrekte 2 cm taş var ama rahatsızlık vermiyor. Eşim çalışıyor.

Rüyada belinden kan alınması nasıl yorumlanır?

Değerli arkadaşım, bu çok ilginç ve önemli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüya parçalara bölünerek incelenirse bir anlam dağınıklığı oluşuyor, buna karşılık heme hemen her ayrıntı kendi başına önemli unsurlar içeriyor. Bu durum bir ikilemi ifade ediyor. Hayatında kimi ikilemler içinde kaldığını gösteriyor yani bir kararsızlık işareti. Bir şeyi hem istemek hem de istememek, hem sevmek hem sevmemek gibi bir durum zihnini karıştırmış ve berrak düşünmene mani oluyor. Rüyanızın genel yorumu bu şekilde mesaj vermekte. Sadece bilgi mahiyetinde rüyadaki diğer belirgin unsurların anlamını listeliyorum.

Eski çalıştığınız okula gitmiş olmanız şu andaki işinizden memnun olmadığınızı ve kimi arayışlar içinde olduğunuzu gösterirken, okulda elektriklerin kesilmesi yaptığınız işte bir başarısızlık yaşadığınızı ve bunun sizi üzdüğünü temsil eder. bakınız elektrik rüya tabiri sayfası. Şekil değiştirebilen insan görünümlü canlılar ise gerçek hayatınızın kimi şartlar ya da kişiler tarafından kontrol edildiğini gösterir, lütfen varlık görmek sayfasına bakınız. Rüyanızın başlığını oluşturan belinizden kan alınması ise içinde bulunduğunuz ortamın stresinden bir süre uzaklaşmak, yenilenmek gerektiğine yorumlanır. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise yaşadığınız gizli korkuların açığa çıkmaya başladığını göstermektedir.

“Rüyada Belinden Kan Alındığını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda sevgilim kaza gecirmişti, kan lazımdı ve annesi onu bana göstermiyordu. Rüyayı gördüğüm gün tartıştık ve şu an ayrıyız, rüya yorumunu cok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir