Kategoriler
Renkler

Rüyada Bembeyaz Koyu Kıvamlı Süt Görmek

Rüyada bembeyaz koyu kıvamlı süt görmek nedir?

Bu annemin rüyası olup annem rüyasında 1 yaşında çok güzel bir erkek çocuğu emziriyormuş, iki göğsünden de bembeyaz koyu kıvamlı süt geliyormuş, annem bu süt bu çocuğa yarar diyormuş, yorumlarınız için teşekkürler. Rüya detayı: yaş 53 ev hanımı.

Rüyada bembeyaz koyu kıvamlı süt görmek yorumu

Rüyada erkek bir çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir. Rüyada masum yüzlü çocuk görmek çocuksu saflığa, narinliğe ve çocuksu yaramazlığa işaret eder.

Uyanıkken memelerinde süt olmayan kadın, rüyada memelerinde süt bulundugunu veya kücük bir cocugu emzirdigini görse, gerek emziren ve gerekse emen kimsenin baht ve talihinin kapanmasina isarettir, Ancak sütün bembeyaz olması bunun tersini talihin açık olmasını simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada süt görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bembeyaz Koyu Kıvamlı Süt Görmek” için bir yanıt

ben 24 yaşında 1 senelik evli bir bayanım çocuğum yok henüz ve uzun zamandır rüyalarımda hep bebek emzirdiğimi görüyorum. göğsümden süt geliyor. hep bir bebek emziriyorum. yorumu nedir çok merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir