Kategoriler
Renkler

Rüyada Bembeyaz Nikah Salonu Görmek

Rüyada bembeyaz nikah salonu görmek ne demektir?

Merhaba ben bekar bir genç kızım. Rüyamda bembeyaz bir nikah salonunda nikahım vardı. Evleneceğim kişiyi gerçek hayatta tanımıyorum ama rüyamda tanıyordum ve onunla evlenme konusunda kararsızdım.

Önce üzerimde pembe desenli bir elbise vardı sonra nikah yaklaştıkça ben üzerimi değiştirip giyinmek istiyordum ama sürekli bir aksilik çıkıyordu ve gelinliğimi giyemiyordum. Nikah kıyılmadan hemen önce bir şarkı çalınıyordu ve ben sakince oynamaya başlıyordum. En sonunda bir arkadaşım yanıma geldi ve bana beyaz çok güzel ve taze ciceklerin olduğu bir gelin çiçeği verdi. Aslında evlenmeyi çok fazla istemediğim için ağlamaya başladım. Nikah masasına doğru yürürken uykudan uyandım.

Rüyamı yorumlarsanız gerçekten de çok sevinirim çünkü nedense çok etkisinde kaldım. Simge’nin rüyası

Rüyanın ana unsurları: nikah salonu, nikahlanmak, evlenmek, pembe desenli elbise, gelinlik giyememek, oynamaya başlamak, taze çicekler, gelin çiçeği, ağlamaya başlamak, nikah masası. 02 Eylül 2012 15:54

Rüyada bembeyaz nikah salonu görmek yorumu

Simge merhaba,

Öncelikle rüyanızdaki tüm unsurların olumlu, güzel gelişmeleri haber verdiğini belirtmek istiyorum. Çünkü rüyanın ana temaları birbiri ile uyumlu ve hep aydınlık, beyazlık işaret ediyor.

Rüyanız yakında size güzel, mutlu bir evliliğe işaret etmektedir. Evliliğiniz kısmet, bolluk ve bereketle gelecektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanızdaki kararsızlığınız, gelinlik giymedeki aksilikler, sakince oynamanız, ağlamaya başlamanız şu günlerde evlenmeyi düşünmemenizden kaynaklanan reaksiyonu göstermektedir. Hayatınızın eşini bulduğunuzda tüm düşünceleriniz değişecek. Lütfen ilerideki gelişmeleri buraya yazar mısınız?

“Rüyada Bembeyaz Nikah Salonu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada düğün mekanı görmek
Rüyamda düğün kalabalığı vardı ama daha gelinde damatta yoktu. Ben birileriyle oturmuş muhabbet ediyordum. Mekan bir bahçe gibiydi ve küçük bir süs havuzu vardı. Biz beklerken bir anda bizi başka yere taşıyorlar, düğün orada olacak diyorlar. Daha sonra Gerçekte kendi evimizin yanındaki sokakta yokuştan yanımda biriyle inerken görüyorum. İnerken yolda mavi bir yılan var duruyor hiç kıpırdamıyor. Yanımdaki kişi gidiyor yılanı dürtüyor eliyle gitsin diye bu arada yılanda elinden sokuyor onu. Bende “sen ne yapıyorsun” diyorum “buralarda çocuklar oynuyor ya onları sokarsa o yüzden öldürelim” diyorum taşla kafasına vuruyorum vurdukça küçülüyor yılan vurdukça kısalıyor sonrada ölüyor. 24, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli

Rüyada düğüne gitmek, hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder, düğüne gittiğini görmek, yaşamınızın bir yönün bittiğini, ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Rüyada süs havuzu görmek, kendinize veya ailenize daha fazla ayırın, onlarla hayatın güzelliklerini daha çok paylaşın anlamı taşır. Rüyada mavi yılan görmek, manevi güç sayesinde iyileşme, gelişme gösterirken çok güzel rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir