Kategoriler
Renkler

Rüyada Bembeyaz Yatak Görmek

Rüyada bembeyaz yatak görmek ne demektir?

Etrafinda hic bir sey gormedigim bembeyaz bir yatakta yatiyorum. Uzerimde yine aynı renk yorgan ve basimda da aynı renk yastik var. Karsimda bir yokus var oradan tek tarafli ask yasadigim adam cikiyor. Bana haber vermeden gidiyormus. Nereye olduğunu bilmiyorum. Bildigim bana veda etmeden gittigi.

Ben de alttan alttan bakarak çok dikkatli bir şekilde onu izliyorum, icimden bana veda etmeden gittiğini gecirerek. Tam koseden donecekken ona baktigimi hissediyor ve geri donuyor ama sanki zorla, isteksizce gibi. Elinde bir gazete var ekleriyle birlikte. Yokustan inip yanıma geliyor. Gazeteleri karistiriyoruz birlikte. Ya bir şey ariyoruz ya da birimiz diğerine birseyler gösteriyor. Sonra ya o ya ben ya da birlikte gazeteleri katladik hizlica.

Ayni gece ablami goruyorum. Bana bir şey soyluyor. Daha ne olsun beni degil seni seviyormus diye ablama bagiriyorum. Daha önceleri de yine ablamla ve onunla ilgili rüyalar gorurdum birlikte. Ablamla birlikteyken bana degil ablama selam verdigini. Bana degil ablama mesaj yollayip bir şey sordugunu. Ablamla tanistilar gerçek hayatta ama suan hiç gorusmuyorlar sadece tanistirmistim. Niçin ikisiyle bağlantili rüyalar goruyorum bilmiyorum.
Yorumlarsaniz sevinirim. Iyi gunler.

Rüyada bembeyaz yatak görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yatak görmek aşk ve yola çıkmak anlamına gelir. Temiz yatak görmek, muhteşem bir tatile gitmeye işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yatak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada yokuş hayatta karşınıza çıkacak engelleri temsil etmektedir. Rüyada gazete görmek sevindirici, iyi bir haber alacaksınız demektir, rüyada gazete almak, gazete aldığını görmek işinizde terfi ettiğinizin müjdesini veya çok sevdiğiniz birinin başarı haberini alacaksınız demektir.

“Rüyada Bembeyaz Yatak Görmek” için bir yanıt

Rüyamda beyaz bir yatağa yatmışım, ananem başımda kur’an okuyor ama tam göremedim kur’an mı? ama kur’an mış gibi geldi, o okuyordu okudukça da elini havada tutarak boynum ve karnım üzerinde gezdiriyordu, o okuyup gezdirdikçe ben titriyordum ama sanki iliklerime kadar hissettim o titremeyi, sanki içimden cin ya da ne bileyim kötü bir şeyleri arındırmaya çalışıyordu, lütfen açıklar mısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir