Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ben Görmek

Rüyada ben görmek neye işaret eder?

Rüyamda aynaya bakıyorum ve yüzümün burun kısmıyla alın kısmı arasında 3 – 4 adet siyah ben olduğunu gördüm. Ne anlama geldiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler?

Rüyada ben görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada aynaya bakmak rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara karşı onlara ters cevap verme huyu olduğunu gösterir ve bu yüzden  bazı dostlarını kırdığını anlatır ve onlarla olan ilişkilerinin bozulabileceğini işaret eder.

Rüyada et beni görmek rüyayı gören kişi hakkında bir sağlık sorunu veya günlük yaşamınızda bir tehlike işareti olabilir. Rüyada yüzde, vücutta veya başta ben çıktığını görmek önceden tahmin etmediğiniz bir tehlikeye işaret eder. Gerçek hayatta vücudunda ben olmayan birinin yüzünde veya vücudunda ben olduğunu görmek rüyada gördüğünüz kişiyle aranızda bir sorun yaşanacağını veya o kişi hakkında tehlikeli bir durum olduğunu haber verir.

“Rüyada Ben Görmek” için 7 yanıt

mrb rüyamda bilegimin iç kısmında et beni çıktıgını gördüm ve hemen arkadasından eskı sevgılımın yenı sevgılısını gordüm onunla konustum anlam yukleyemedim, yardım edersenz sevınırım…

28 yaşında evli çalışan bir bayanım. rüyamda sadece ayak bileğimle dizim arasında aralıklı olarak fındık büyüklüğünde benler çıkmış olduğunu gördüm, panikle eşime gösterdim. eşimde şaşırdı ama soğuk kanlı olarak ve üzülme aldırırız dedi. çok panik oldum ve uyandım sizce yorumu nedir

Ayşe selam, rüyanız bir sağlık sorunu veya günlük yaşamınızda bir tehlike olabilir mesajı vermektedir.

Ruyamda vucudumdaki bir benin dustugunu gordum isin garip tarafi boyle bir ben vucudmda ruyamda gordugum yerde var ve bir kismi kurumaya baslams dusecek sanirimsanirim

Merhabalar, rüyamda göğüs altı ve göbek üstü kısmımda kocaman büyük yuvarlak kahverengi bir ben gördüm et beni gibiydi ne anlama geldiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim. 22 yaşında öğrenciyim bekarım. 7 Mart gecesi itibariyle sabah namazından sonra rüyayı gördüm.

Rüyamda sağ gözümün içinde ben vardı ve yayılmıştı. Göğsümde de normalde et ben vardır daire şeklinde. O da aşağıya doğru git gide uzuyordu. Acaba bu rüyanın tabiri nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir