Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Ablayı Görmek

Rüyada ölen ablayı görmek ne demek?

Aleykümselam. Benim de ablam yaklaşık 3 ay önce öldü. 14 yaşındayım. Rüyamda ablamla beraber bir oda düzelttik. duvarlara yataklarımızı yerleştirdik. ablam ben uyur uyanıkken bir şey dedi “dayı başka odada dinle, dayı hayır yapma” dedi. ondan sonra arkamı döndüğümde ablam uyur gezer gibi kalmış küçük adımlarla yürüyordu. ben tuttum onu ve yatağına geri yatırdım. bir sebepten dolayı dolabı kaldırayım başka tarafa koyayım dedim ve öyle yaptım. dolap ablamla bizim birbirimizi görmemizi engelliyordu. ben onu kaldırınca dedim ki bak abla birbirimizi göremiyor muşuz, böyle ne iyi oldu diyorum. ve uyanıyorum.

Yaklaşık 10 dk önce gördüm bu rüyayı ve anlamını merak ettim yardımcı olursanız sevinirim. Bu rüya Sevgili Dilara tarafından gönderilmiş ve tarafımdan buraya eklenmiştir.

Rüyada ablanın öldüğünü görmek yorumu

Sevdiği kişileri kaybeden kişiler onları rüyalarında sık sık görürler. Sizin rüyanızda bu kategoride ele alınabilir ancak yinede verdiği bir mesaj var. Rüyanız, gerçek yaşamınızda kimi şeyleri yoluna koymanız gerektiğini, kimi şeyleri düzeltmeniz, düzenlemeniz gerektiğini işaret edebilir. Rahmetli ablanında bu şekilde olmasını istiyor ve size yol gösteriyor olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir