Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birinin Benzerini Görmek

Rüyada birinin benzerini görmek ne demek?

Rüyada tanıdığım bir kız arkadaşım yardım etmem için bana geliyordu, ben ona yardım etmek istiyorum ama bu sırada intihar ediyor ve berrak bir suda boğuluyor, daha sonra onun tüm ailesiyle onların evinde kahvaltı yapıyoruz, nasıl oluyorsa onun tıpatıp benzeri bir kız yanımızda oluyor, bu ne demektir?

Rüyada birinin benzerini görmek tabiri

Selma merhaba, Rüyanız arkadaşınızın bir durum karşısında size ihtiyaç duyduğunu, yardım etmemeniz durumunda onun pek çok başka sorunla karşı karşıya kalacağını simgelemektedir.

Rüyada kendine benzer birini, benzerini görmek kimi iç çatışmalar içinde olduğunuzu veya bir konu hakkında kararsız kaldığınızı simgeler. Rüyada tanıdığınız birinin benzerini, bir ünlünün benzerini görmek sosyal ilişkilerde, kendini ifade etmekte bir takım sorunlar yaşadığınızı simgeler. Rüyada başka birine benzemek, birine benzediğini görmek verdiğiniz bir karar hakkında emin olmadığınızı, endişeleriniz, şüpheleriniz olduğunu simgeler. İpuçları: aynı, bendeş, benzer birini, benzerini, birine benzediğini, birine benzemek, eşdeğer, Eşit, koşut, muvazi, özdeş, paralel, ünlünün benzeri.

“Rüyada Birinin Benzerini Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda kızım ve oğluma benzeyen çocuklar gördüm, sürekli sayiyordum, oğlumdan 4 tane 5 tane oluyordu, kızımda aynı şekilde. Sadece boyları birbirinden farklıydı. Hangisi gerçekte benim çocuğum bulamıyordum, sonra eşimi çağırdım çocukları gösterdim. Çocuklardan bir tanesi yaklaştı ve yüzü morarmış ve şişmisti, boğazına içinden saplanmış uzun sopa vardı (rüyayı yazarken sürekli korktum.irkildim)

Benim babam öldü, rüyamda babama cok benzer birini goruyordum ve kosarak babama benzeyen bir adama yaklasarak bagira bagira agliyordum.

Ruyamda kızıma tıpatıp benzeyen bir kız gördüm. Esime dedimki bu kız bizim kızlmız degil selam vermeden iceri girmez dedim bu ne konusuyo ne guluyo dedim. Sonra kizim iceri girdi selamin aleykum canim ailem diye .sonra kizima benzeyeni nas felak ayetel kursi okuya okuya tekme tokat dovdum hatta isirdim. Ama surekli euzu besmele cekip nas felak ayet el kursi okuyodum. Hayrolsun Inşaallah.

Annemle tren istasyonunda tren bekliyorduk ve valizlerim çantalarım hepsi onun elindeydi. Tren yaklaştığı vakit annemi kaybettim. Iki kadını uzaktan ona benzettim fakat ikiside annem degildi. Onu telaşla ararken uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir