Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Benzi Solmak

Rüyada benzi solmak ne demektir?

4 yıldır beraber olduğum biri var, bir birimizi çok seviyoruz. Rüyada bizim evin bahçesinde karşılıklı oturuyoruz, onun yanında da bir yakın arkadaşı oturuyor. Fakat sevgilimin yüzü soluk, “sevgilim ne oldu, hasta mısın” diyorum. Sevgilim güldü dişleri göründüğünde sağ ön dişinin yanındaki dişi yok, yeri boş . Ben daha yakından bakmak için yanına gittim. Boş olan yerde 2 tane küçük diş var .

Sevgilimin dişleri normalde beyaz, uzundur, güzeldir ama rüyamda bir bakıyorum dişleri küçülmüş sararmış. “Ne oldu sana, senin dişlerin çok güzeldi, ne oldu “diyorum, hiç bir şey demiyor. “Ağzını aç” dedim, açtı, damaklarında da diş bitmiş, yuvarlak yuvarlak normal dişlerden biraz büyükler. Ben şaşırıyorum onları görünce. Sevgilimin yanındaki arkadaşı ne zaman gittiyse gitmiş annem gelmiş. Annemde bakıyor ağzına . Sevgilimin dudakları da yaşlı insanların takma dişlerini çıkardığı zaman ki gibi buruşuk, içine girik olmuş. Ben” kalk doktora gidelim” dedim, annemde “bugün geç oldu yarın gidin” dedi. Bizde gitmedik .

Rüyada benzi solmuş birini görmek yorumu

Rüyada benzi solmak, benzi sararmak, yüzü sararmak, yüzü solmak, yüz sarılığı, yüz solukluğu, benzinin solduğunu, benzinin sarardığını, yüzünün sarardığını, yüzünün solduğunu görmek gerçek yaşamınızda bir kıskançlık duygusu içinde olduğunuzu ve huyunuz derhal terk etmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada başka birinin yüzünün solmuş olduğunu görmek gerçek yaşamınızda bir ikiyüzlülük ile karşı karşıya olduğunuzu simgeler.

“Rüyada Benzi Solmak” için 2 yanıt

Anne ve babanın yüzün solduğunu görmek
Rüyamda annem ve babam benim yatağımin bas kisminda baslarini duvara yaslanmış şekilde, ölmüş gibi duruyorlardi. Hiç hareket etmiyorlardı, ikisinin de yüzleri solmuştu ve gözleri kapalıydı. Babam annemin omzuna başını dayamıştı. Dışarısı aydınlık ve güneşli idi. Odamın camından uçarak bir kadın erkek girdi. Kadın sari kıvırcık saçlı, sari buzlu dişleri dökülmüş ve kararmış şekildeydi. Adamda solgun yüzlü kare gömlekli 60 yaşlarında bir adamdı. Elinde saz vardı. Onu calacaktı. Bunlar sanki canlı ölü gibiler idi. Kadın geldi beni kollarımdan tuttu teselli eder gibi. Bana sisttt dedi. Bende hic bir sey yapamadım oyle baktım. Adam sazi çalmadan uyandım.

Rüyam burada bitti. Korkarak ve sicrayarak uyandım inşaallah hayırlara çıkar. Ailemle kötü şeyler mi olacak çok korkuyorum .kafam çok karışık zaten annem hasta oldu çok kötü günler geçirdik bir şey daha olacak diye çok korkuyorum. Tasvirinizi bekliyorum, saygilarimla.

Gül merhaba, gördüğün rüya anne veya babanın sağlığı hakkında bir bilgi değil, gerçek hayatında bir iki yüzlülükle karşılaştığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir