Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Benzin Bidonu Görmek

Rüyada benzin bidonu görmek neye çıkar?

Uyurken “Allah’ım ne olur eski erkek arkadaşım şu an ne durumda? bana ne hissediyor göster” diye uyumuştum. Rüyamda sınıftayız, biz sevgiliymişiz, bir şeyler diyorlar, o da eline benzin bidonu alıp şaka yapıyor, herkes gülüyor. Sonra birden ortam değişiyor benim dizimde yaralı bir erkek tanımıyorum onun arkadaşıymış “Uğur ölüyor” diyorum, üzülüyorum. Sonra erkek arkadaşım beni döndürüp üstümü örtüyor ama örtünce ben görünmez oluyorum, adamı alıp hastaneye götürüyor. Yaş 24, medeni hali bekar, iş:işsiz, ruh hali:mutsuz beklenti içinde.

Rüyada benzin bidonu görmek tabiri

Ayşe merhaba, rüyada eski erkek arkadaş görmek aslında kişinin kendini daha özgür hissedeceği bir arkadaşlık ilişkisi arzu ettiğini ifade eder. Onunla sınıfta olmanız her ikinizin de eğitiminizin devam ettiğini hayatta daha öğreneceğiniz çok şey olduğunu gösterir. Onun ilginç bir şekilde eline benzin bidonu alarak şaka yapması çok enteresan çünkü bu gerçek hayatta pek görülen bir şey değildir.

Rüyada benzin bidonu görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında yaşamdan daha fazla zevk almak istediğini ancak buna engel olan bir şeyler olduğunu, birileri ya da bir şeylerin rüyayı gören kişinin hayatını kontrol ettiklerini ve bu yüzden kişinin arzu ettiği başarı, zenginlik, huzur veya mutluluğa kavuşamadığını temsil eder.

Bu bilgiler ışığında eski sevgilinizin hem kendi hayatını hem de büyük ihtimalle sizi mutlu etmek, sevindirmek istediğini ancak bazı sebeplerle bunun gerçekleşmediğini anlatmaktadır. Rüyada gelişen diğer olaylar bu duruma birinin mani olduğunu (yaralı erkek) işaret edebilir. Ancak görünmez olmanız sahip olduğunuz bazı yeteneklerin farkına varacağınızı ve bu sayede hedefe ulaşacağınızı anlatmaktadır.

“Rüyada Benzin Bidonu Görmek” için bir yanıt

rüyamda traktör ve römork ile birlikte eve gitmeye çalışıyorum. mazotun azaldığını hatta bitmek üzere olduğunu fark ediyorum. sonra traktör mazot bittiği için çalışmıyor bende benzinliğe yakın bir yerden gitmek istiyorum hatta traktörü ittirmeyi düşünüyorum daha sonra çalışıyor ve benzinliği görüyor fakat uğramadan eve gidiyorum. ertesi gün tarlaya gitmek için tarktör ve yine römork ile yola çıkacakken mazotun olmadığı aklıma geliyor ve traktörden inip eve gidiyorum 1.5 litrelik boş kola şişesine mazot alacam diyorum annemde o yetmez bidonla al diyor. sonra arabanın bagajında bidon dolusu hatta biraz kenarlarına taşan mazot bidonu görüyorum….
sonra uyanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir