Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Benzin Görmek

Rüyada benzin görmek neye delalet eder?

Rüyamda işe giderken servisi kaçırıyorum ve bir taksi çevirip, taksiyle işe gidiyorum. Yollar felaket derecede kalabalık. Giderken taksi şoförü “abla biraz benzin almam lazım, bir kaç dakika beklemeniz gerekecek” diyerek yolun üzerindeki benzin istasyonuna girdi, pompacıdan küçük bir pet su şişesine benzin aldı ve şişeyi kafasına dikerek bir şişe benzini içti. Gözlerime inanamadım ve şoför arabaya gelince “gördüğüm doğru mu? siz benzin içtiniz” dedim, şoför de “evet abla ben her sabah bir şişe benzin içerim, yoksa akşama kadar bu trafikte nasıl dayanırım” dedi.

Biliyorum çok saçma bir rüya ama beni ciddiye alır cevaplarsanız çok sevinirim, gerçekten çok merak ettim.

Rüyada benzin görmek nasıl yorumlanır?

Derya merhaba, bilinmelidir ki rüyanın saçması olmaz, en çok görülen rüyalar insanın kuş gibi uçması, ölülerin dirilmesi, öldüğünü görmek gibi rüyalar hep saçma olarak nitelenip bunların değerli mesajları göz ardı edilirdi. Rüya insanın ruh halinin, hayallerinin, korku ve mutluluklarının şekil bulduğu bir sonsuz alandır, orada her şey mümkündür.

Rüyada servisini kaçırmak rüyayı gören kişinin etrafındaki insanlar tarafından kandırılmaktan korktuğunu, kendine bir üç kağıtçılık yapılmasından çekindiğini veya bir oyuna getirilmekten dolayı huzursuzluk içinde olduğunu belirtir. Rüyada servis kaçırdığını görmek aynı zamanda  kişinin hayatını kontrol edemediğini, iki yakasının bir araya gelemediğini gösterir, bakınız Daha ayrıntılı bilgiyi rüyada servis görmek sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada taksi görmek gerçek hayatınızda, hayatınızın kontrolünün başkasında ya da başkalarında olduğunu simgeler. Rüyada taksiye bindiğini görmek yaşamınızdaki kimi olayların kontrolünüz dışında ilerlediğini ve bunun sizi rahatsız ettiğini işaret eder. Rüyada taksi şoförü görmek hayatınızın bazı yönlerinde memnuniyetsizlik ya da mutsuzluk duyguları yaşadığınızı, bazı arayışlar içinde olduğunuzu temsil eder. Bu konuda detaylı açıklama için bakınız rüyada taksi görmek tabiri.

Rüyada benzin istasyonu görmek dinlenmek gerektiğini, gücünü toplamayı, canlanma arzusunu ifade eder. Bu rüya iyice dinlenip, kendini çok canlı hissederek hayata kaldığın yerden devam ettiğinde şifa bulmaya, hastalık ve borcundan kurtulmaya, işlerinin yoluna girip, kısmetinin ve şansının açılacağına, hayatında sıkıntının yerini bolluğun, yokluğun yerini bereketin ve sıkıntının yerini huzurun alacağına, güzelliklerin de arka arkaya geleceğine işaret eder, bakınız rüyada benzin istasyonu görmek rüya yorumu sayfası.

Rüyada benzin görmek rüya sahibinin gerçek hayatta yaşama sevincini yüksek tutacak kaynaklarda bir sorun olduğunu ifade eder, kişinin bazı nedenlerle yaşamdan artık zevk almadığını, her şeyin ona yük gelmeye başladığını anlatır. Bu önemli bir rüyadır ve verdiği mesaj dikkatle incelenmelidir. Rüyada benzin aldığını görmek rüyayı gören kişinin bu anlatılan ihtiyaçlarının bilincinde olduğunu ve dinlenmek, gücünü toplamak ve kendini yeniden canlı hissetmek için ilk fırsatta kendine zaman ayıracağına delalet eder.

Görmüş olduğun rüyanın belki de en ilginç bölümü taksi şoförünün benzin içmesi olup bu durum normal hayatta olmayan bir şeydir. Bunun anlamı kişinin kendini iyi tanıyıp, ihtiyaçlarını doğru saptayıp, bu ihtiyaçlarını en iyi ve doğru bir şeklide karşılamasının önemini kavramak gerektiğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir