Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Benzin İstasyonu Görmek

Rüyada benzinlik ne demek?

Kızımı rüyamda gördüm, yaşadığımız yerde bir benzin istasyonunda bulunan telefon kulübesinde telefonla konuşurken saçlarıyla oynuyordu, ben uzaktan gördüm ve tam kızımın yanına giderken arkadaşım beni durdurdu ve “bırak konuşup oynasın, aynısından bende de var” dedi, bende geri çekildim.

Bunun manası nedir. 44 yaşında, evli, ev hanımı bayanım. İpuçları: akaryakıt istasyonu, akaryakıt tesisi, dolum tesisi, yakıt istasyonu

Rüyada benzin istasyonu görmek yorumu

Nil merhaba,

Rüyada benzin istasyonu görmek dinlenmeniz gerektiğini, gücünüzü toplamanızı, canlanma isteğini ifade eder. Bu rüya iyice dinlenip, kendini çok canlı hissederek hayata kaldığın yerden devam başladığında şifa bulmaya, hastalık ve borcundan kurtulmaya, işlerinin yoluna girip, kısmetinin ve şansının açılacağına, hayatında sıkıntının yerini bolluğun, yokluğun yerini bereketin ve sıkıntının yerini huzurun alacağına, güzelliklerin de arka arkaya geleceğine işaret eder. Rüyada benzin almak ise kişinin yukarıda anlatılan ihtiyaçlarının bilincinde olduğunu ve dinlenmek, gücünü toplamak ve kendini yeniden canlı hissetmek için ilk fırsatta kendine zaman ayıracağına delalet eder.

Kızının telefon kulübesinden telefon ile konuşması gerçek hayatta aranızda bir iletişim sorununa işarettir, birbirinizi iyi anlamadığınıza delalet eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir