Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Benzinlik Görmek

Rüyada benzinlik görmek neye işaret eder?

Rüyada yanımda 1 2 erkekle benzinliğe gidiyoruz ve orada arabalar, insanlar yanıyor. Biri tuzak kurmuş, her yere toz şeklinde bir şey sürmüş, ona dokunan yanıyor, neyse oradan kurtulduk, hatta yanan bir kişiyi de söndürdüm.

Sonra yine yanımda aynı kişilerle bir mahalledeyiz, bir evin penceresinin önündeyiz, diğer pencereden birileri (benzinlikte tuzak kuranlar) hava veriyor. O ev yanan benzinlik imiş, birden eve dönüşüyor işte. Aşırı bir hava geliyor pencereden yani rüzgar ben ve yanımdakiler ve önümüzde bir araba gökyüzüne doğru uçuyoruz, biraz ileride temiz sulu ama suyu az hep taş olan bir ırmağa düşüyoruz ama düşerken arabanın içindeyiz ve çok hızlıyız, genelde yokuş aşağı gidiyoruz, sonra bir sitenin içindeyiz, bütün balkonlarda çamaşır olarak yorgan yastık ve perde asılı ( yine yanımda aynı kişiler var) bir oğlan çamura batıyor, tamamen gömülüyor, son anda çekip çıkarıyorum onu oradan. Rüyam bu kadar, hatırlayabildiklerimi yazdım tesekkürler şimdiden. 29, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor, Karışık.

Rüyada benzinlik görmek neye yorulur?

Değeli okurum, bu ilginç ve önemli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüyanın ana unsuru benzinlik olup, olaylar onun etrafında gelişiyor.

Rüyada benzinlik görmek yorgunluk işareti olup dinlenmeyi işaret eder, gücünüzü toplayıp canlanmak gerektiğini ifade eder. (Arabanın benzin istasyonuna gelip benzin almasını düşünün. Aracın yola devam edebilmesi için yakıt almak zorunda!)

Rüyadaki diğer olaylar ise yaşamınızda bir durum hakkında bir umutsuzluk içinde olduğunuzu göstermekte ( büyük ihtimalle yeni bir ilişki durumu, belki iki erkek arasında kalma durumu da olabilir) ya da iş, kariyer, sağlık, veya kişisel bir ilişkide aradığını bulamadığını, hayal kırıklığı yaşadığını ifade etmektedir. Rüyanın son bölümü ise reel yaşamda yaptığını fedakarlık ya da iyiliklerin karşılığını alıp, birinin vesile olmasıyla huzur ve mutluluğa kavuşacağınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir