Rüyada Beraat Görmek

Rüyada beraat görmek neye delalet eder?

Rüyada beraat görmekRüyada eşim ile birlikte satın almak için ev bakmaya gidiyoruz, emlakçı bize bir ev gösteriyor, ferah bir bahçe katı ev, balkonda oturup konuşuyoruz, eşim pazarlık yapıyor. Bu sırada gerçek hayatta yaptığı trafik kazası nedeniyle mahkemesi devam eden ağabeyim bahçede görünüyor ve sevinçle yanımıza gelip, beraat ettiğini söylüyor. O da pazarlığa katılıyor ve anlaşıyorlar, her iki olaya da çok seviniyorum, sevinçten hüngür hüngür ağlıyorum. Bu arada beyaz bir güvercin uçarak geliyor ve balkon demirine konuyor, güvercini seviyorum, benden kaçmıyor, korkmuyor. Çok hoş bir rüyaydı acaba anlamı ne demek? 27, kadın, evli, çalışıyor.

Rüyada beraat görmek yorumu

Aylin selam, gerçekten de gördüğün rüya insana huzur veren latif unsurlarla dolu ancak anlamı beklediğin gibi olmayabilir. Rüyada satın almak amacıyla ev bakmak  gerçek hayatta rüya sahibinin duygularını sağlıklı biçimde ifade etmeyi öğrendiğini ve bunun kendini iyi hissetmesine neden olduğunu temsil eder. Bu güzel durumu daha da iyileştirmek için kendine zaman ayırıp günlük yaşamın zorluklarından bir süre uzaklaşıp, kafanızı dinlemenizi tavsiye eder. Ev aldığını görmek ise duygusal açıdan uyumlu bir yaşam dönemine girdiğinizi ifade eder.

Rüyada beraat etmek veya beraat ettiğini görmek yaşadığınız bir şeyden, bir olaydan önemli bir ders aldığınızı işaret eder. Rüyada beraat etmiş birini ya da birinin beraat ettiğini görmek eğlence ve zevk ile düzenli ve kararlı çalışma dengesi kurmanız gerektiğini gösterir.

Rüyada güvercin hakkında detaylı bilgi için güvercin rüya tabiri sayfasını ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir