Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Bere Görmek

Rüyada bere görmek neye çıkar?

Merhaba, ben neredeyse iki ay önce bir Allah dostunu ziyaret edeceğim sabah bir rüya gördüm, başımda kırmızı bir bere vardı ve aynaya bakıyordum.

Bir sonraki gün de uyanmadan önce tencerenin içinde pişmiş biber dolması gördüm, normal hayatımda da son iki üç aydır ciddi problemlerim ve üzüldüğüm durumlar var. Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada bere görmek neye yorulur?

Rüyada bere görmek, bere takmak, bere giymek, bere taktığını, bere giydiğini görmek  iş veya eğitim hayatında ilerleme, özel hayatında olgunluğa erişme manalarına gelir. Renginin kırmızı olması sana heyecan verecek gelişmeler olacağını göstermektedir.

Rüyada aynaya bakmak etrafınızdaki kişilere karşı biraz daha yumuşak, daha anlayışlı davranmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada gördüğün biber dolması, bir araya gelmeyi, bir arada olmayı, grup davranışlarının analiz edilmesi gerektiğini simgeler. Belkide problemlerini çözmek için birilerinin desteğini istemek gerektiğini işaret edebilir. Bakınız rüyada dolma görmek sayfası.

“Rüyada Bere Görmek” için 2 yanıt

Merhaba,gördüğüm her rüyada ilk fırsatta size yazıyorum. Rüyamda tanımadığım bir evde sandalyede oturuyorum. Ortamda bulunan insanları tanımıyorum başında mavi asker beresi var., bende yeşil bereyi severim. Elimde yeşil berenin olduğunu fark ettim, karşımdaki adamsa 25-30 lu yaşlarında biriydi “bunları değiştirelim” diyordu. Bende yarım ağız “olabileceğini” söyledim. Başıma mavi bereyi taktı. O an için mutlu oldum.

Ay ışığı merhaba,
Bere görmek açıklaması sayfada yer almaktadır ve iş veya eğitim hayatında ilerleme, özel hayatında olgunluğa erişme manalarına gelir.
Yeşil sessizlik, sakinlik, huzur demektir.
Mavi huzur veren mutluluk demektir.
Her iki berede hayırlı şeyleri işaret ediyor ama senin tanımadığın bir mekanda bilmediğin insanları görmek ve geçen konuşmalar, gerçek yaşamında sessizlik, sakinliği üzerinden atıp, ufkunu genişleterek huzur verici mutluluğa kavuşacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir