Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada bereket görmek

Rüyada bereket görmek neye delalet eder?

Selamin aleyküm. Ben rüyamda Abdulbaki Gavs Sani Hazretlerini gördüm. Babam annem ve beni alarak arabayla Menzil’e götürüyor, Gavs’ımın ellerini öptüm, hıçkırıkla ağladım, onun huzuruna vardığımda kendimi kuş gibi hissettim. Sani Hazretleri babama eski zamanlarda kullanılan büyükçe 2 tane anahtar verdi ve “al bunları sakla” dedi. Anahtarlardan birinde “emniyet” diğerinde bereket yazıyordu. Babam da anahtarları anneme verdi “bunları iyi muhafaza et” dedi. Babam anahtarları bana vermediği için kırıldım, bana güvenmediğini düşündüm. Sabah uyandığımda gözlerimde hala gözyaşlarının kurumuş izleri vardır. Bu rüyayı neye yormalıyım? Ben ne yapmalıyım? Saygılar

Rüyada bereket görmek yorumu

Büşra merhaba, gördüğün rüyanın derin anlamları var gibi görünüyor, belki de bunu açıklamaya bizim bilgimiz yetmez ama kesinlikle hayırlı bir anlam taşıdığına inanıyorum. Lütfen ilk önce Şeyh Seyyid Abdulbaki Gavsı Sani Hazretlerini görmek sayfasını oku. Rüyada anne, baba ve akraba dışında birinin elini öptüğünü görmek rüya sahibinin günlük hayatında saygılı ve ölçülü davranışlara sahip olduğunu gösterir, bu özelliğinin çevresi beğeniyle karşılandığını belirtir ve bu yönünü değiştirmemesi gerektiğini ifade eder. Size anahtar verilmesi aile olarak yaşadığınız bazı hayal kırıklıklarının sona ereceğine delalet ederken sayısının iki olması bu durumun iki konu hakkında olduğunu işaret etmektedir. Anahtarlardan birinde emniyet yazması hayatınızın bu yeni döneminde korku ve endişelerinizden uzaklaşıp, kendinizi emniyette hissedeceğiniz güzel olayla olacağını ifade ederken ikinci anahtarda gördüğünüz bereket yazısı ise ailenize bolluk ve bereket geleceğini işaret etmektedir. Öte yandan bazı yorumcular ise rüyada bereket görmek rüyayı görmen kişinin elindeki imkanları, sahip olduğu bolluğu, kaynakları ve enerjiyi tasarruflu kullanması gerektiğini işaret eden bir uyarıcı rüya olabilir demektedir. İpuçları: bayındırlık, baysallık, bereketlilik, bolluk, çokluk, dirlik, gençlik, gönçlük, gönenç, inşirah, konfor, lüks, refah, saltanat, sultanlık, varlık, varlıklık, verimlilik, zenginlik terimleri de benzer anlamlara yorulur.

“Rüyada bereket görmek” için 2 yanıt

Gavsi sani seyyid Abdulbaki hazretleri
SelamunAleyküm, Yaşım 21, bekârım, öğrenciyim, stresliyim. Rüyamda Gavsi sani seyyid Abdulbaki hazretlerini gördüm ama camiye benzeyen kapalı bir alanda ona doğru dizilmiş sırayla oturan insanlar gördüm, bunlardan birisi bana girmem için bir şart olarak söylediklerini tekrar etmemi istedi, bende bana söylediği şeyi o an tekrar ettim ama ne olduğunu bilmediğim bir dil gibi bir şeydi anlamını bilmiyordum. Daha sonra girdim ve yakınına geldim, yüzüne bakmıyordum, o an aklımdan geçen şey daha haddime değil gibi şeylerdi ama yüzünü uzaktan görmüştüm, girmeden evvel en son bende oturdum yanımdan geçti, öyle rüyamda sona erdi, lütfen rüyamın yorumunu Allah rızası için yapmanızı diliyorum, iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir