Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Beriyye Suresi

Rüyada Beriyye suresini okumak neye çıkar?

Rüyamda evin mutfak kısmındaki bir koltuk üzerine uzanmıştım ve evde hiç kimse yoktu, televizyonda beklediğim programın başlamasını bekliyordum ve televizyonun arkasındaki duvarda siyah bir çocuk kıyafeti vardı. Sonrasında üzerime bir ağırlık çöktüğünü ve besmele çekerek Beriyye suresini okudum ve ağırlık geçti sonra beklediğim program başladı fakat duvardaki çocuk kıyafeti beni korkuttu, o kıyafeti duvardan alıp başka odaya götürmek istedim, koltuktan kalktım ama çok korkuyordum.

Sonra siyah elbiseyi aldım mı hatırlamıyorum ama koridorda bir kadın gördüm. Kadının üzerinde bir uzun etek ve mor renkte, uzun kollu koyu bir kazak vardı ve kafası çenenin altından bağlı şekilde örtülü idi, yüzünü bana döndüğünde yüzü kapkara boştu (yani yoktu), bana “yanıma gel” dedi ve kapısı mutfağın karşısında olan yatak odasına gitti ben ona boğuk sesle “evimden git” dedim, sonrasında o mu gitti ben mi geriledim bilmiyorum fakat kapıyı olmaması gereken bir yerde gördüm ve yatak odam mutfak olmuştu, kadın oraya girdi. Ben “kapıdan kaçayım” diye düşünürken önce besmele çektim ve aklıma gelen tüm suresini okudum ve ardından uyandım. Uyandığım zaman bütün vücudum uyuşmuştu, her yerim karıncalanmıştı  ve hala Beriyye suresini tekrarlıyordum.

Rüyada Beriyye suresi görmek yorumu

Değerli kardeşim, rüyada ağırlık çöktüğünü görmek kişinin ilkel duygularının açığa çıkmasını, barınma, beslenme, güvenlik, ait olma gibi temel yaşam faktörlerinde bir olumsuz durumu, geçmişte yaşanan travmaların izlerini ifade ederken özellikle yüksek güvenlik ihtiyacınızın olduğu durumlarda düşük benlik saygısı ( kendine güven ) yaşadığınız dönemlerde bu rüyalar daha çok görülür.

Rüyada Beriyye Suresi görülmesi, duyulması, işitilmesi gerçek yaşamda doğru yolda ilerlemeye, hidayete işaret eder. Rüyada Beriyye suresini okumak, okuduğunu görmek içindeki korkulardan kurtulmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir