Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Berrak Akarsu İçinde Canavar Görmek

Rüyada berrak akarsu içinde canavar ne demek?

Merhabalar, 25 yaşında, evli bir bayanım. Dün görmüş olduğum rüyanın etkisinden kurtulamıyorum. Yorumlarsanız çok memnun olurum. Çok berrak bir akarsu üzerinde küçük bir köprü üzerindeyiz, annemle beraber akarsuyun içinden yılana benzeyen canavar gibi kahverengi bir yaratık çıktı, birden bire bize saldırmaya yeltendi, çıkar çıkmaz.

Çok korktuk, annem daha çok korktu, elime aldığım bir şeyle yaratığı ikiye böldüm, suya öylece bıraktı kendini, kayboldu, bizde kurtulduk. Suyun kenarından ilerlerken küçük, çok uzun olmayan bir şelale çok şiddetli de akmıyordu, normal şelaleden akan suyun kaldığı yerde debelenerek yaratık birine bizi şikayet ediyordu. Geriden baktık o bizi fark etmedi. Teşekkürler, İyi günler. Yorumu nedir acaba?

Rüyada berrak akarsuda canavar görmek tabiri

Rüyada akarsu görmek size taze ve derin bir fikir akımı üzerine gelecek anlamına gelir. Akarsu duyguların akışının sembolüdür. Alternatif olarak, bu rüya sabırlı olmak, dengeli olmak anlamı taşıyabilir. Akarsuyun berrak olması ise bu anlatılanların hakkınızda hayırlı bir şekilde olacağını göstermektedir.

Köprü üzerinde durmak, köprüde durduğunu görmek reel hayatınızda ulaşmak istediğiniz statü veya zenginlik için kısa bir mola verip, içinde bulunduğunuz durumu kontrol etmek, güçlü ve zayıf yanlarını gözden geçirmek ve hedeflere giden yolu iyice yeniden belirlemek gerektiğini ifade eder.

Rüyada canavar görmek düşmana, adaletsizlik ve eşitsizliğe işarettir. Canavarla kavga etmek, canavar ile boğuşmak hedeflerinize ulaşmak için zor yollar yerine kendinize sizi daha az yoracak, daha az strese sokacak yeni yöntemler, yaşamda yeni bir bakış bulmanız gerektiğini simgeler. Canavar öldürmek, canavar öldürdüğünü görmek içinizdeki korkular, negatif duygular ve olumsuz düşünceleri atmanız, yaşamınızı düzene sokmanız gerektiğini ifade eder

Rüyada şelale görmek sıkıntılardan kurtulmayi ifade eder, simdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygulardan ve negatif dusuncelerinizden kurtuldugunuzu ifade eder, bu rüya aynı zamanda başarmak istediginiz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterir. Eger selale berrak ve temiz ise yeni bir hayata baslamayi, yeni baslangiclara, çocuk sahibi olmaya veya hayatinizdaki yeniliklere delalet eder. Rüyanın unsurları: berrak su, köprüde durmak, canavar, canavar öldürmek, şelale.

“Rüyada Berrak Akarsu İçinde Canavar Görmek” için 2 yanıt

Rüyada berrak su ile kaplı bir yer görmek neye işarettir
Rüyamda gözümün alabildiği kadar uzunlukta, çok büyük biçilmiş tarla dalga gibi tepelerden oluşan bir yerin hemen yanında içi berrak su dolu göl veya gölet gibi bir yer gördüm. Su masmavi ve berraktı, dibi görünüyordu, suyun üzerinde yürüdüm. Bu ne demektir?

Nazlı selam,
Berrak su berraklığı, yüceliği, huzuru, yeniden dirilmeyi ve gençleşmeyi ifade eder.
Rüyada suda yürümek, kendinizi suyun üstünde yürürken görürseniz bu manevi açıdan duygularınıza tamamen hakim, egemen olduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda size duygularına her zaman hakim olmanızı ve günlük yaşantınızda daima mantıkla hareket etmenizi tavsiye eder, bu rüyanın bir diğer yorumu da sizin kendinize olan sonsuz güveninizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir